Jiskra Domažlice – FK Kolín 1:2 (0:0)

Ve vyrovnaném prvním poločasu měl dvakrát velkou šanci skórovat Bauer a nepřesný rozhodčí Moník přehlédl hru rukou hostů ve svém v pokutovém území. Na druhé straně několikrát nebezpečně po levé straně zahrozili i hosté, ale gólu se diváci nedočkali. Ten přišel hned v úvodu druhého dějství po dorážce Krejčího. Hosté hrozící rychlými a nebezpečnými protiútoky srovnali v 66. minutě Štočkem a hřebík do domácí rakve zatloukl sedm minut před koncem Rozsíval. V závěrečné herní křeči se pak neujalo několik domácích pokusů a tak body cestovaly do Kolína.

Branky: 47. Krejčí – 66. Štoček, 83. Rozsíval. Rozhodčí: Moník. ŽK: 0:2 - Jelínek, Rozsíval. 160 diváků.
J. Domažlice: Houdek – Matas, Libotovský, Bauer, Mandous – Jarina (46. Pyrka), Braun, Mužík, Bárta – Došlý, Krejčí (79. Bezděk). Trenér: Purkart.
FK Kolín: Čižinský – Čapek, J. Biško, Šourek, Nešpor – Michálek (65. Šťastný), Sedláček, Stejskal (81. R. Biško), Boček – Štoček, Jelínek (65. Rozsíval). Trenér: Veselý. (vok)

Více o utkání včetně ohlasů v pondělním vydání Domažlického deníku!