O rezervě Sparty pozorovatelé říkají tři věci. Hraje pěkný fotbal, slabinou jsou brankáři a rozhodně se nedá říct, že by jí sudí přáli. Jako v Kunicích, i zápas v Domažlicích potvrdil všechny tři aspekty.

Jiskra měla parádní nástup do utkání a favorizovaného soupeře nečekaně jasně přehrávala důrazem v soubojích, agresivním napadáním rozehrávky a vůbec ofenzivním pojetím hry. Posila Jiskry z Viktorie Plzeň Dvořák už v 1. minutě nastřelil tyč branky Pražanů po přihrávce od Došlého. Po deseti minutách si oba výše zmínění hráči spolupráci oplatili a domácí poslali do vedení. Dvořák nezištně příhrál do malého vápna, kde se dorážkou ve skluzu do prázdné brány prosadil Došlý - 1:0.

Hosté se do první vážnější šance dostali dokonce až po půlhodině hry, kdy střílel Jakubov, ale těsně vedle ´zařízení´ domácích. Ve 34. minutě sudí Grimm nařídil po závaru v pokutovém území Sparty a Gilově dohrání Dvořáka rukama pokutový kop, který Mužík proměnil - 2:0.

O čtyři minuty později chyboval brankář Sparty při rozehrávce od branky, napadající Dvořák se zmocnil balonu, vybídl Došlého, ten si pohrál s obráncem a skóroval - 3:0. Ve 44. minutě však chybovali při malé domů domácí a Jakubov při své druhé návštěvě ´u Houdků´ snížil - 3:1.

Do druhého poločasu musel zraněného Pyrku v sestavě Domažlic nahradit Bárta. Ve 49. minutě se odhadem dvěma stovkám diváků zatajil dech. Domažlický ´Rambo´ Jan Matas, který není žádný drobeček, šel neohroženě do vzdučného souboje s obrovitým brankářem Sparty Holým a po tvrdém střetu se bezvládně skácel na zem. Z takové blízkosti je Honza na trávu nejspíš ještě nikdy nepodíval, což značilo, že je zle. Bývalý masér Stanislav Svoboda, nový masér Jan Šturma i lékař Sparťanů mu poskytli předlékařskou pomoc a očividně otřeseného hráče přes jeho relozutní žádosti už na hřiště nepustili. Volala se sanitka a do hry naskočil Strejc.

O deset minut později sudí k velké nevoli hostů nařídil druhý pokutový kop za faul na Došlého, který Mužík proměnil. Poslal tak domácí do vedení 4:1 a navíc srovnal s Došlým střelecký minisouboj, protože oba dali po dvou gólech.

Ve zbytku utkání Sparťané předváděli, proč je polovina národa miluje a polovina nenávidí. V 77. minutě hrubě sťali dirigenta domažlického orchestru Mužíka, který musel být střídán. Naloženo dostal také jeden z nejlepších hráčů Jiskry v utkání Sladký a poté i ještě ne zcela uzdravený Bárta. Křetínští, jak se Letenským v posledních týdnech kvůli hlavně na západě Čech stále známějšímu a stále méně populárnějšímu jménu majitele klubu přezdívá, se ale ani pak nevzdávali. Nebezpečný Jakubov dál zlobil, jenže někteří jeho spoluhráči ztráceli nervy, a sudí Grimm je začal v předstihu posílat ze hřiště - nejprve Sýkoru a o minutu později po druhé žluté kartě i Kučeru. Tím bylo po nadějích pro Spartu B a vlastně i po zápase.  

Jiskra Domažlice: Houdek - Růžička, Končal, Bauer, Mužík, Malý, Sladký, Matas, Pyrka, Dvořák, Došlý

AC Sparta Praha B: Holý - Vidlička, Hovorka, Pablo, Macháč, Jakubov, Čermák, Tomášek, Juliš, Pouček, Kučera

Rozhodčí: Grimm - Janoch, Kříž.