Jiskra Domažlice – FK Kunice 2:0 (0:0)
Ve 3. minutě se prodral po levé straně do šestnáctky Kunic Dvořák, ale v poslední chvíli mu míč odskočil a Šebek jej sebral. Vzápětí vyslal na druhé straně volejem bombu z 20 metrů nad Houdkovu branku Kalouda. Když si pak s centrem Jíry domácí poradili, přišla 6. minuta, kdy špatně zahranou malou domů vystihl domažlický Malý a protože byl u míče dříve než brankář Šebek, musel jej kunický gólman zastavit za cenu faulu, aby mu zabránil skórovat do prázdné branky, za což uviděl červenou kartu.

Hosté povolali místo Jíry náhradního brankáře Chadimu, který zneškodnil Končalem rozehraný tr. kop. Domácí byli na koni a Dvořákův centr museli hosté odvracet jen za cenu rohu, po něm stačili kuničtí zadáci zblokovat Končalovu střelu z 20 metrů a nakonec si Chadima nadvakrát poradil s nedůraznou střelou Matase. Ve 14. minutě napřáhl z 18 metrů hostující Kalouda, ale domácí jeho pokus srazili na roh, po jehož rozehrání přestřelil u bližší tyče hlavou Houdkovu branku Hyský. O dvě minuty později poslal domácí Dvořák dopředu Veselého, ale ten nedůraznou střelou z hranice šestnáctky Chadimu nepřekvapil. V 19. minutě se prosmýkl po levé straně do šestnáctky hostů Matas, ale jeho střelu z úhlu srazili hosté na roh. Ten rozehrál zleva Došlý na hlavu Bauera, ale míč směřoval z 12 metrů pouze do rukou brankáře Chadimy.

O dvě minuty později se domácí domáhali pokutového kopu po zákroku Veselého na pronikajícího Pyrku, ale rozhodčí byl jiného názoru. Aktivita domácích pomalu narůstala, ale s pokusem Malého z 18 metrů si stejně jako s centrem Matase hosté poradili. Ve 32. minutě se vytáhl Chadima, který vytlačil na roh Malého tr. kop, směřující k pravé tyči. Poté kunický gólman vyboxoval Malého centr zleva a bez problémů zneškodnil nedůraznou střelu Veselého z 22 metrů. Hosté o sobě dali vědět až ve 41. minutě, ale Kalouda mířil ze střední vzdálenosti vedle levé Houdkovy šibenice. O minutu později vznikl po Pyrkově centru před kunickou brankou závar, ale Malého střela skončila na těle hostujícího zadáka a slabá střela Veselého přes hlavu byla pro Chadimu lahůdkou. Když pak neuspěli s tr. kopy na jedné straně kunický Přeučil a na straně druhé Malý, přišly dvě slibnější příležitosti. Nejprve rozehrál domažlický Malý tr. kop zpět na Končala, který z dobré pozice zpoza šestnáctky Chadimovu branku přestřelil a na druhé straně po přihrávce Engelmanna střílel zprava nad Houdkovu branku z šestnáctky Radoš.

Úvod druhé půle přinesl na straně domácích vystřídání Veselého Strejcem, který se zařadil na pravou zálohu a vysunutí Došlého na hrot, ke Dvořákovi. Domácí pokračovali v aktivitě. Ve 47. minutě vysunul Malý nabíhajícího Došlého, ale jeho zakončení z 20 metrů mířilo nad kunickou branku. O tři minuty později se ke střele dostal opět Došlý, ale hosté míč srazili na roh. Po jeho rozehrání přiťukl míč hlavou Matas volnému Sladkému, ale ten bombou zpoza šestnáctky o kousek minul pravou Chadimovu tyč.

V 53. minutě mohli jít do vedení hosté, když po rychlém kontru odcentroval zprava Kalouda na zcela volného Engelmanna, ale jeho střelu ze 14 metrů Houdek výtečně reflexivně vykopl. Hned vzápětí se po centru Matase dostal na druhé straně k hlavičce z 8 metrů Dvořák, ale míč směřoval přímo do Chadimových rukou. Postupně o sobě začali stále více dávat vědět hosté, ale závar před Houdkovou brankou po Engelmannově tr. kopu stačili domácí zažehnat a hlavička Hella po Kaloudově centru byla nepřesná. O body však bojovali i domácí, a tak se hra přelévala ze strany na stranu. V 62. minutě po Malého tr. kopu vyboxoval míč Chadima k Sladkému, ale jeho volej z 18 metrů stačili hosté srazit na roh. Ten rozehrál zleva Končal, před Chadimou stačil hlavou Bauer míč nasměrovat do břevna a Růžička jej zblízka odklidil do sítě – 1:0.

Inkasovaný gól přinesl změnu ve hře hostů, kteří začali hrát pouze na tři obránce, aby posílili ofenzívu. To se jim sice dařilo a na několik minut zamkli domácí v jejich šestnáctce, ale ke kýženému gólu to nevedlo. Naopak domácí v 71. minutě mohli využít otevřené obrany a brankáře pozdě se vracejícího z pole, jenže Dvořák prázdnou branku nezaregistroval a místo střely ze 30 metrů šel do dvou kliček a když se dostal ke střele, byl již Chadima na místě. Hosté hráli „vabank", ale v 74. minutě se jim to nevyplatilo, když Sladký zachytil na soupeřově polovině hřiště Chadimovu rozehrávku, oslovil rozběhnutého Došlého, který tváří v tvář brankáři Chadimovi nezaváhal a střelou podél jeho padajícího těla ke vzdálenější tyči zvýšil na 2:0.

Ani druhá branka hosty do kolen neposlala, stále dotírali na Houdkovu branku. Domácí však hrozili brejky, a tak museli Kuničtí věnovat pozornost i defenzívě. Několik nebezpečně vypadajících centrů domácí odvrátili, střelu Přeučila zleva zneškodnil Houdek a pokus Kaloudy skončil na těle soupeře. V nastaveném čase mohli domácí své vedení zvýraznit, ale střela Sladkého z 20 metrů jen zatřásla břevnem Chadimovy branky.

Jiskra Domažlice: Houdek – Pyrka, Růžička, Bauer, Končal (86. Bláha) – Veselý (46. Strejc), Sladký, Malý, Matas, Došlý – Dvořák. Trenér: Stanislav Purkart.
FK Kunice: Šebek – Radoš, Hyský, Hell (68. Balšánek), Veselý – Jíra (8. Chadima), Kordiak, Tenkl, Engelmann (68. Rejhon) – Kalouda, Přeučil. Trenér: Zdeněk Hašek.
Branky: 64. Růžička, 74. Došlý. HR: Melničuk - Štěrba, Aubrecht. ŽK: 0:2 (17. Kordiak, 61. Hell). ČK: 0:1 (7. brankář Šebek). Diváků: 280. Autor: Vojtěch Kotlan