K. Vary – Domažlice 2:0
U lázeňských pramenů se hrál vyrovnaný duel se šancemi na obou stranách. Hned v úvodu mířil hostující Veselý hlavou nad a na druhé straně vychytal brankář Houdek domácího Blažka. Další příležitost měl hlavičkující Šmrha, ale Houdek opět zazářil. Ve 27. minutě dotlačil míč z malého vápna do branky Javorský, asistent na lajně však viděl ofsajd. Karlovarští šli do vedení po půlhodině hry, když Staňkovu přihrávku napálil ke vzdálenější tyči Dvořák. Vzápětí pěkný volej Javorského zlikvidoval domácí brankář s velkou námahou.
Druhá půle začala nevyužitými šancemi Veselého a Kovaříka. Místo vyrovnání přidali domácí druhý gól. Centroval Tichota a přesně hlavičkoval Šmrha. Snížit ještě mohli vedle hlavičkující Veselý a střelu střídajícího Došlého vyrazil brankář.
Poločas: 1:0. Branky: 32. Dvořák, 68. Šmrha. Rozhodčí: Janíček. ŽK: 1:1. Diváků: 150.
Domažlice: Houdek – Jendruščák, Tesař, Bauer, M. Mandous – Leitl, Kovařík, Mužík, Javorský (80. Matas), Bárta (66. Došlý) – Veselý (80. Bezděk). Trenér: Stanislav Purkart.

Viktoria B – Chomutov 0:1
Aktivnější Viktoria si dokázala vytvořit brankové šance, ale neproměnila je. Štípek šel ze strany sám na brankáře, mířil však vedle. Za chvíli téhož hráče v další šanci vychytal brankář. A tak šli překvapivě do vedení hosté. Po centru ze standardní situace do vápna se ve skrumáži nejlépe orientoval Pavlíček a vstřelil vedoucí gól hostů.
Po obrátce se plzeňský tým snažil o vyrovnání, koncovka však byla opět nepřesná. Střela Šípka mířila do břevna a neujalo se ani sólo Dvořáka. Viktoria hrála aktivně i po vyloučení Beránka, který šel ven po druhé žluté kartě. Poslední možnost měl Hoffmann, ale mířil těsně vedle branky.
Poločas: 0:1. Branka: 35. Pavlíček. Rozhodčí: Hrabovský. ŽK: 3:1. ČK: 1:0 (62. Beránek). Diváků: 150.
Viktoria B: A. Mandous – Hrubý, Libotovský, Kováč, Beránek – Hoffmann, Šípek (64. Růžička), Hamerník – Štípek, Dvořák (59. Petráček), Končal (77. Lukeš). Trenéři Jiří Skála a Martin Lepeška.

Ostatní výsledky: Pardubice – Kunice 2:1 (0:0, 57. Brychta, 87. Petrus – 58. Šmíd), Letohrad – Roudnice 1:2 (1:2, 32. Brendl – 12. Hrdlička, 20. Novák), Hlavice – Vltavín 1:2 (0:1, 77. Studík – 26. Franěk, 73. Škorvánek), Ovčáry – Písek 0:1 (0:0, 81. vlastní Studený), Liberec B – Chrudim (odloženo pro nezpůsobilý terén), Česká Lípa – Kladno 1:0 (1:0, 24. Šmidrkal), Králův Dvůr – Mladá Boleslav B 3:2 (3:0, 19. z PK a 39. z PK Petr, 30. Dochtor – 73. Ščuk, 89. Bulut z PK). Dohrávka 18. kola: Kunice – Chomutov 2:1 (1:1, 40. Tafat, 64. Lička – 24. Smola).