Stanislav Purkart, kouč týmu s druhým nejlepším útokem třetí ligy (47 nastřílených branek), ale i s jednou z nejhorších obran (39 inkasovaných gólů řadí Jiskru na čtvrté místo od konce), nemůže ještě počítat s obránci Knakalem a Strejcem, kteří po zranění teprve začínají s tréninkem. Distancovaný je i útočník Dvořák, jemuž až v Chomutově vyprší třízápasový trest za žluté karty.

Domácí v posledních pěti zápasech ani jednou neinkasovali. Podíl na tom má zkušený gólman Zaťko a v obraně výtečný Pikl. Respekt budí ligou ostřílené útočné duo Tafat a Szmek. Právě Tafat s Piklem zničili ve 31. kole ČFL Písek, když oba vstřelili po dvou gólech. O víkendu Chomutov vyhrál na Letné, kde porazil rezervu pražské Sparty.

FC Chomutov vede Robert Vágner, který do zimy působil jako asistent trenéra v Domažlicích. „V tom asi bude mít soupeř menší výhodu, protože Robert všechny kluky zná. Ale rozhoduje se na hřišti. Nic moc měnit nebudeme, poslední zápasy se nám povedly, zejména první půle na Kladně byla z naší strany hodně vydařená," říká trenér Jiskry.