Z divizní A skupiny do České fotbalové ligy postupují vítězné Horní Měcholupy a druhé Strakonice. Sestupují poslední Bohemians 1905 B.

Z přeboru kraje postupuje do divize první Doubravka a druhý Chrást. Do 1. A třídy sestupuje přímo poslední Stříbro. Baráž o udržení v nejvyšší krajské soutěži si zahrají Horní Bříza a Bolevec.

Přímý postup z I. A třídy do přeboru si vybojovala první Sušice a druhé Domažlice B. Baráž o postup si zahrají Nepomuk a Luby. Z I. A třídy sestupují přímo Křimice a zatím M. Touškov. Baráž o setrvání v I. B třídě čeká celky Mýta, Žákavy a zatím Blovic. Po trestech za inzultaci sudího, které dnes v 15 hodin vynese DK se může pozice Blovic a M. Touškova prohodit.

Ze tří skupin I. B třídy postupují přímo do I. A třídy vítězové: Nýřany, Svéradice a Rokycany B. Druhé celky ve skupinách Rozvadov, Sp. Pořičí a Rakovou čeká baráž o postup. Z I. B třídy do okresů sestupují přímo tyto týmy: Bezdružice, T. Chodov, Chanovice, Přeštice B, Strašice a Manětín. Baráž o udržení si zahrají Krchleby a Plasy.

Do I. B třídy postupují přímo vítězové okresních přeborů a dva nejlepší týmy z druhých míst mají před sebou baráž o postup.

Baráže o krajský přebor, I. A třídu a I. B třídu jsou na programu tento týden a dnes se losují v Plzni na krajském fotbalovém svazu.