Spartak Klenčí A – Baník Zbůch 2:0 (1:0)
Hosté se oproti předpokladům pustili do zápasu s větší vervou, pohybem a rychlými kombinacemi se drželi většinu času na obranné polovině Klenčí. Jeho hráči naopak míče jen nakopávali nazdařbůh dopředu, kde se pohybovali dva osamocení útočníci, kteří s tím nemohli mnoho udělat a tak se hra vzápětí vracela na polovinu domácích. Přestože hrál o poznání lépe Zbůch, z první branky se radovali příznivci Spartaku. Hromník poslal zleva přetažený centr, který doběhl Housar, zpětně nahrál před branku, kde důrazně zakončil ve skluzu kapitán Řezníček – 1:0.

Domácí se i přes vedení nadále bránili tlaku Zbůchu, ale první velkou šanci měl Baník až po půlhodině hry, kdy si Hnát proklestil cestu přes tři Klenečské, avšak jeho střela byla zablokována. S blížícím se koncem první půle měli hosté další příležitost k vyrovnání, když do té doby znamenitě hrající obránce Osvald nešťastně tečoval střelu mířící mimo branku do protipohybu brankáře Sokola, ale ten vytáhl svůj nejlepší zákrok za poslední dobu a míč vytěsnil nad břevno. Do šaten se tedy šlo za jednobrankového vedení Klenčí, což se rovnalo malému zázraku.

Do druhého poločasu nastoupilo Klenčí jako vyměněné. Hned po dvou minutách hry se špičkově individuálně uvolnil Čech a z úhlu běžel sám na branku, bohužel zakončoval přímo do vybíhajícího brankáře Žáčka. Hned nato domácí zinscenovali pekelný závar ve vápně soupeře, ale ani z toho branka nepadla. Neuběhlo ani deset minut a Klenečští měli další dvě velké příležitosti. V té první pěkně pronikl zleva Hromník, ale prudkou střelu brankář znamenitě vyrazil. Stejně tak si Žáček poradil s Čechovým zakončením, když jej do vápna lišácky uvolnil Hojda. V 58. minutě všem zatrnulo, když se ve vzdušném souboji srazil klenečský Toth s Fořtem.

Domácí záložník po zápase přiznal, že měl chvilkový black out a pár minut si vůbec nepamatuje. K prvnímu vážnějšímu ohrožení branky Klenčí ve druhém poločase došlo až v 70. minutě, ale proti Hnátovu pokusu snad ze dvou metrů byl Sokol úspěšný a poněkolikáté podržel svůj tým. Vzápětí do protiútoku po levé straně vytáhl Čech, centrem našel ve vápně osamoceného Housara, ale ten při svém hlavičkovém pokusu z pěti metrů minul branku. Na druhý gól utkání došlo v 74. minutě.

Kapitán Zbůchu Hrdlička nahrál naslepo špatně dozadu, míče se zmocnil forvard Spartaku Hojda, který na pětačtyřiceti metrech předvedl slalom mezi hráči soupeře, aby na závěr podstřelil brankáře a zvýšil na 2:0. Ke konci utkání mohl vedení ještě navýšit Čech, ale Žáček byl proti tomuto hráči i na potřetí úspěšný.

Spartak Klenčí: Sokol J. – Čipera (Holar L.), Sokol P., Osvald, Hula – Hromník, Housar, Řezníček, Toth (Čech Voj.) – Houdek (Hojda), Čech Vl.
Baník Zbůch: Žáček – Bohm, Prokop, Jirka, Šiman – Šindelář (Fořt), Hrdlička, Paum, Herman – Hnát, Mrázek (Kubíček).x (mal)