V sobotním souboji s Chotíkovem sice vyrovnal zkušený Papáček na 1:1, ovšem domácí si z hned po změně stran dali nešťastného vlastence a na něj už odpovědět nedokázali. Naopak v poslední minutě inkasovali potřetí a prohráli 1:3. „Bojovali jsme, měli vůli po vítězství, ale tentokrát nám chybělo pověstné štěstí," mrzí hrajícího trenéra Příkosic Jana Pletichu.

Kde hledáte hlavní příčiny sobotní porážky?
Zápas byl vyrovnaný, s minimem šancí na obou stranách. Zkraje druhého dějství jsme si ale vstřelili vlastní gól a třetí pak padl při naší hře vabank. Soupeře jsme v poli relativně přetlačili, ale rozhodla naše stará bolest, kdy jsme nedokázali využít šance.

Na jaře jste zvítězili pouze jednou z pěti zápasů. Čím si to vysvětlujete?
Klukům nelze nic vytknout. Bojovali jsme, měli vůli po vítězství, ale tentokrát nám chybělo pověstné štěstí.

Takže jste se již oklepali z debaklů v Sušici a Kolovči?
Soupeřům se tehdy povedlo všechno, do čeho kopli. Dohrávka s Horšovským Týnem už byla o něčem jiném, na našem výkonu je patrné zlepšení, co se týče bojovnosti a hry jako takové.

Nepodepsalo se na vašich výsledcích také odkládání zápasů? Přece jen jste se nemohli opřít o domácí prostředí …
Hodně nám ublížilo, že se odkládaly zápasy s Horšovským Týnem a Horní Břízou. V domácím prostředí dokážeme hrát kvalitnější fotbal.

Příští týden hrajete na horké domažlické půdě. Co od zápasu očekáváte?
Domažlice své kvality potvrdily už na podzim, v závěru dokázaly z ofenzivního fotbalu těžit branky a rychle šplhaly tabulkou. Nečeká nás lehké utkání, ale my se poctivě připravíme a pevně věřím, že minimálně bod si domů přivezeme.