Ten se dostal do vedení ve 20. minutě, kdy se trefil Janda. Po změně stran srovnal hlavou po centru Chalupy Šilhan a druhou branku celku z Podřipska zaznamenal čtvrthodinky před koncem po rohu Medka Kratochvíl. O pět minut později však bylo vyrovnáno, když zákrok Kučery na Frantla posoudil sudí Vnuk jako nedovolený a Fíček se z pokutového kopu nemýlil.

„V prvním poločase byli domácí lepší, více běhali i lépe kombinovali. Nemohli jsme být spokojeni. Po domluvě v kabině se hra přece jen zlepšila, dokonce jsme vedli, ale po zákroku, o kterém nejsme přesvědčeni že byl penaltový, domácí srovnali a v rozstřelu pak uspěli. Nám nebyl uznán gól na 1:1, na druhé straně však měl dvě dobré šance Fíček. Jsme zklamaní. Mohli jsme si zahrát proti Bohemians 1905, přilákat další fanoušky. Škoda," dodal předseda SK Roudnice Pavel Dohnal.

„V první půli jsme soupeře překvapili aktivní hrou. Roudničtí jen nakopávali míče na urostlé hráče vpředu. Vysoké míče jsme stačili pokrývat a soupeře tlačili k jeho vápnu. Dostávali jsme se i do koncovky, ale bohužel jsme vstřelili jen jednu branku. Ve druhé půli nás soupeř zatlačil, ale přesto jsme to byli my, kdo byl daleko nebezpečnější. Naše rychlé protiútoky volaly po gólu, bohužel jsme nedali ani ty nejvyloženější šance a Roudnice trestala. Po dvou povedených standardních situacích využila výškové převahy a zápas otočila. Meteorská chasa se nevzdala a vybojovali jsme penaltový rozstřel, ve kterém jsme byli šťastnější. Celkově si troufám tvrdit, že postoupil tým, který víc chtěl. Naši kluci se vydali ze všech sil a teď se těší na zápas s Bohemians 1905," poznamenal pro klubové stránky trenér vítězů Josef Pleticha.

Meteor - Roudnice 2:2 (na pen. 4:2)
•Branky:20. Janda, 80. Fíček z pen. 64. Šilhan, 75. Kratochvíl, ŽK Boruta, Jurčík Šilhan, Mareš, Kučera, Brožík, poločas 1:0, r. Vnuk, 180.

Roudnice:Pechatý - Chalupa, Kratochvíl, Vaněk, Macháček Vobořil (55. Brandejs), Medek, Mareš, Pícha (75. Kučera) Šilhan, Brožík (80. Šmidrkal).