Trenér Jiskry Domažlice Stanislav Purkart: „Je škoda, že naše úspěšná série skončila před domácími diváky. Soupeř byl hodně důrazný, hrál na hranici pravidel, což nám nevyhovovalo a nedokázali jsme se mu v tom vyrovnat. Na naší straně dnes bohužel nebyl nikdo, kdo by dokázal vývoj zápasu zvrátit a strhnout vítězství na naši stranu. O výhře rozhodla standardka, kterou jsme nedokázali ubránit. Z vítězné sestavy v Chrudimi chyběl Bárta, který je po zranění, do utkání nastoupil až ve druhé půli."

Trenér Loko Vltavín Radek Kronďák: „Naše výsledky v poslední době nebyly dobré. Nastupovali jsme tady s cílem nedostat gól, proto jsme zavřeli naši polovinu a to na domácí platilo. Protože už tu nejsou hlavičkáři jako na podzim a Bauera naši nejlepší hlavičkáři zdvojovali, ubránili jsme i domácí standardky. Sami jsme ji naopak proměnili. Domažlice jsem nějak zvlášť nesledoval, už hrajeme jen o umístění, tak nemá smysl podnikat výjezdy a sledovat nějak zvlášť výkony soupeřů. Spoléhali jsme i na to, že nás domácí po úspěšné sérii podcení, což se stalo. Láďa Čaba nechytal, protože se nám v poslední době nedařilo a chtěli jsme něco změnit. Protože máme plno zraněných, moc variant nebylo, jedna z mála možností byla změna na postu gólmana. On se navíc na nějakém gólu v předchozích zápasech podepsal."

Středopolař Jiskry Domažlice Petr Mužík: „Tahle prohra mě hodně mrzí. Na podzim nás soupeř spíše pokopal, než že by nás přehrál. Já tam navíc ani nedohrál, protože jsem byl vyloučen, takže o motivaci jsem měl postaráno. Stejné to bylo vlastně i dnes, nebyly jsme horší. Podle mého jsme ale prospali první poločas, ve které jsme dostali gól z penalty. Pak jsme sice sami z penalty vyrovnali, ale soupeř rozhodl po rohovém kopu. My jsme měli standardek plno, ale když není Milan Braun, je dobrý hlavičkář už jen Marek Bauer a ten byl dobře střežený."

Brankář Jiskry Domažlice Dan Houdek: „Pro mě to byl dneska stý zápas v České fotbalové lize, proto jsem jej chtěl strašně moc vyhrát a teď jsme hodně zklamán. Podle pokynů trenéra jsme měli hrát do stran, což nám moc nevycházelo, ale bohužel i takové zápasy jsou. Myslím, že by utkání slušela remíza. Než jsem si však pořádně sáhl na míč, kopali penaltu, i když nevím za co, protože balon šel do autu a on padl sedm metrů od něj. Předota ji kopl dobře, sice jsem na tu stranu chtěl jít, ale on si mě rozhodil pohybem, který dělá při penaltě také Milan Braun a to pak má gólman těžké. Vltavín až na Předotu nehraje žádný extra fotbal, hraje tvrdě, důrazně až zákeřně, bohužel mu to většinou prochází. U nich sudí pískali pro ně, tady na to doplatil vyloučením jen jejich kapitán, ale až v závěru, kdy už bylo pozdě."