Do posledního zápasu nastoupili vítězové skupin, Dynamo Horšovský Týn A a Jiskra Domažlice B.
Jelikož rezerva Domažlic o den později hrála první kolo I.A třídy, na umělý trávník v Horšovském Týně nastoupili dorostenci z Domažlic.

Dynamo H.Týn A– Jiskra Domažlice B
4:2 (3:1)

Do utkání lépe vešli horšovskotýnští fotbalisté, kteří po pěti minutách hry vedli 2:0, když nejdřív domažlického gólmana Lukáše Freie překonal Radek Šindelář a poté i Marek Falout. „Tyto dva góly byly rozhodující, jinak se jednalo o vyrovnaný zápas,“ řekl po utkání trenér domažlického dorostu Vladimír Brichcín.

Jeho tým ale dokázal dvougólový rozdíl snížit Tomášem Čadkem. Hráči Dynama ale měli jasný cíl, zvítězit, a proto si vytvářeli další velké šance. Před odchodem do kabin se po jedné z nich povedlo skórovat Tomáši Podanému a Horšovskotýnští měli opět dva góly k dobru.

Po změně stran se obraz hry změnil. Zatímco hráči Dynama už nebyli tak rychlí a přestaly se jim dařit přihrávky, mladí dorostenci si drželi stále své tempo. Přesto horšovskotýnský Jan Buček dokázal vsítit gól na 4:1. Jiskra jen stačila Janem Havlíčkem korigovat na konečných 4:2.

Sestava Dynama Horšovský Týn: Věneček, Šindelář R., Beránek, Buček, Šindelář T., Blacký, Podaný, Falout, Kopřiva, Vachtl, Šperl, Kopperberg

Sestava Jiskry Domažlice: Frei, Pačesný, Brichcín, Čadek, Havlíček, Minařík, Jurko, Černý, Levý, Waldmann, Gust, Gabriel, Braun