Druhý ročník turnaje O pohár předsedy VV TJ Dynamo Horšovský Týn o víkendu pokračoval svým čtvrtým kolem na velmi dobře připraveném terénu, a to jen díky obrovskému úsilí pořadatelů, kteří zvládli sněhovou nadílku. Umělé hřiště v Masarykově ulici bude v následujících čtyřech týdnech svědkem ještě 25 utkání, ve kterých spolu změří síly šestnáct týmů.

Tentokrát se v sobotu utkaly týmy skupiny B a hned úvodní duel Startu VD Luby – Sokol Postřekov se proměnil v přestřelku, ve které padlo dvanáct branek. Už první poločas naznačoval jasnou převahu Postřekovských, kteří v druhé půli svůj nátlak dovedli do úspěšného konce. Utkání nakonec skončilo 4:8, když za Postřekov skórovali Buček 2x, Polák 2x, Vavřík, Váchal, Steinberger a Jasan. Postřekovští si tak udrželi třetí příčku v tabulce, kde mají shodně devět bodů s druhou rezervou Jiskry Domažlice.

Z vítězství se radovalo i Klenčí, které góly Housara, Houdka, Čecha a Nováka porazilo B tým Dynama 4:0.
Divácky zajímavý zápas byl i mezi prvními dvěma celky, Jiskrou Domažlice a Sokolem Měčín. Nakonec se z vítězství 1:2 radovali fotbalisté Měčína, kteří tak vystřídali domažlickou benfiku na pozici lídra skupiny B.

Pod umělým osvětlením vyhráli i Meclovští, kteří zdolali Sokol Kostelec v poměru 4:0, když tři branky vstřelili v průběhu druhého poločasu.
I nedělní utkání příchozím divákům nabídla pěkný fotbal. K prvnímu zápasu nastoupily FK Staňkov a Dynamo Horšovský Týn A. Byli to Horšovskotýnští, kteří šli první do vedení. Do odchodu do kabin dokonce zvýšili na 0:2. Účastník I.A třídy ale po změně stran dokázal snížit Jankou a po zbytek utkání se pokoušel o vyrovnání. To se mu ale nepodařilo a z vítězství a zisku prvního místa v tabulce skupiny A se radovali hráči Dynama A.

Svoji sílu pod vedením trenéra Štěpána Hirschla ukázali i hráči 1. FC Horšovský Týn, kteří dokázali vyhrát nad Tatranem Chodov. Přispěl k tomu gól Anderleho v první polovině utkání. Horšovskotýnští ale měli šancí víc. Za zmínku stojí jen tyčka Vachtla v druhé půli, který tak svému týmu mohl zajistit dvougólové vedení a větší pohodu po zbytek utkání.

Ve svých zápasových převratech opět pokračoval Holýšov. Když v poločasu remízoval s Tlučnou 2:2, jen málokdo věřil, že ve druhém poločasu hosty z Tlučné k ničemu nepustí a vstřelí čtyři góly.

V posledním zápase čtvrtého víkendu porazila Lokomotiva Hostouň Sokol Hradec 2:1.

Fotbaloví fanoušci se mohou těšit na další ´nálož´ už tento víkend, kdy stadion čeká dalších osm utkání, z toho čtyři za umělého osvětlení. Pořadatelé pro diváky po celý víkend zajišťují i občerstvení a teplé nápoje a srdečně zvou všechny fanoušky, aby se přišli podívat.

8. Hradec 0 0 4  3 : 13 0

Výsledky: FK Staňkov - Dynamo Horšovský Týn A 1:2 (0:2) Janka - Šperl, Komárek, Tatran Chodov - 1.FC Horšovský Týn 0:1 (0:1) Anderle, FK Holýšov B - TJ Tlučná 6:2 (2:2) Hrádek 3, Beneš, Multrus, Schamberger - Mottl, Filip, Lokomotiva Hostouň - Sokol Hradec 2:1 (1:0) Šinál, Marek - Fischer

V. kolo sk. A - sobota 20. února 2010
10.00 hod. 1.FC Horšovský Týn - Sokol Hradec, 14.00 hod. FK Staňkov - Lokomotiva Hostouň, 16.00 hod. TJ Tlučná - Dynamo Horšovský Týn A, 18.00 hod. Tatran Chodov - FK Holýšov B

8. Dynamo HT B 0 0 4  6 : 18  0

Výsledky: Start VD Luby - Sokol Postřekov 4:8 (1:5) Šůs 3, Besta - Buček 2, Polák 2, Vavřík, Váchal, Steinberger, Jasan, Spartak Klenčí - Dynamo Horšovský Týn B 4:0 (1:0) Housar, Houdek, Čech, Novák, Jiskra Domažlice B - Sokol Měčín 1:2 (1:0) Šmirkl - Šlais 2, ZD Meclov - Sokol Kostelec 4:0 (1:0) Vogeltanz, Beran J., Timura, Beran M.

V. kolo sk. B - neděle 21. února 2010
10.00 hod. ZD Meclov - Dynamo Horšovský Týn B, 14.00 hod. Sokol Kostelec - Sokol Postřekov, 16.00 hod. Sokol Měčín - Start VD Luby, 18.00 hod. Spartak Klenčí - Jiskra Domažlice B