V 10. kole I.B třídy se uskutečnilo další okresní derby, ve kterém Tatran Chodov hostil dosud neporažené horšovskotýnské Dynamo. Tomu se v minulosti v Chodově dařilo, i když v posledním kole minulého ročníku se Tatran právě výhrou nad Dynamem udržel v soutěži.
Obě mužstva mají problémy s hráčským kádrem. Domácí do utkání nastoupili pouze s jedním náhradníkem. Nemocného Fischera na soupisce musel nahradit Kapic a trenéru Zimprichovi tak na lavičce zbyl pouze Konop. Dynamu chyběli zranění Věneček, Bouda, Beisbier a nemocní Barták se Šindelářem. V základní sestavě po červené kartě chyběl Podaný. Trenéři tak dali příležitost čtyřem dorostencům, kteří nezklamali, a neporazitelnost udrželi.

Tatran Chodov – Dynamo Horšovský Týn
1:2 (0:0)

Domácí od prvních minut hráli na zajištěnou obranu, přesto již v 10. min. vyrážel brankář domácích střelu Cihláře na břevno. Hosté si postupem času vytvářeli další příležitosti, když střela Jiráně i hlavička Šindeláře skončily v náručí brankáře domácích. Ten však ve 25. min. pouze sledoval střelu Falouta, který se na značce pokutového kopu uvolnil a nikým neatakován poslal přízemní střelu těsně vedle pravé tyče.

Další vyloženou šanci měl ve 34. minutě Jiráň, ale jeho střela směřovala pouze do náruče brankáře Tatranu.

Hosté měli hru pod kontrolou i po změně stran. Snaha chodovského celku sebrat Dynamu první bod vydržela až do 67. minuty, kdy Beneš utekl po pravé straně a poslal dlouhý centr k zadní tyči na hlavu Jiráně, který nezaváhal a poslal Dynamo do vedení 0:1.

Domácí hru otevřeli, což se jim nevyplatilo. V 72. min. poslal Blacký do brejku Falouta a ten zvýšil na 0:2.

Domácí se ale dvougólové prohry nezalekli a v 81. min. dokázali utkání zdramatizovat. Po přihrávce Pajdara snížil Kobes na 1:2. Hosté si již výhru nenechali vzít. „Soupeř byl velmi dobrý. První půli jsme byli rovnocenými soupeři. Taktika 4–5–1 se nám osvědčila. V druhé půli Horšovský Týn vystřídal tři lidi a my jsme nevydrželi fyzicky. Ke konci utkání jsme ještě měli dvě gólové šance, kdy šli hráči sami na bránu, ale bohužel jsme je neproměnili,“ dodal k utkání chodovský trenér Juraj Zimprich.

Sestava Dynama Horšovský Týn: Věneček P. – Hradecký (45. min. Blacký), Komárek, Šindelář R., Beránek – Cihlář (57. min. Ludvík), Šperl, Kopřiva, Beneš – Jiráň (70. min. Koppeberg), Falout. Trenér: Luděk Kopřiva. Asistent: Alois Tomášek.

Sestava Tatranu Chodov: Staviarský – Veselý, Kuboušek, Pfeifer Jan, Chmelík – Pfeifer ml., Kapic (70. Konop), Holar, Pfeifer st. – Paidar, Kobes. Trenér: J. Zimprich.