Dynamo H. Týn - Sparta Sulkov
5:3 (3:2)

Dynamo nastoupilo v plné síle od úvodního hvizdu rozhodčího Lukáše a úvodní minuty tak mělo ve své režii. Šance ale zůstaly nevyužité, což v 10. min. potrestali hosté, kteří využili přímý kop . Sulkovský Boček nedal technickou střelou k zadní tyči domácímu gólmanovi šanci – 0:1.

Domácím se skóre nelíbilo, a tak pokračovali v tlaku. Dvě minuty nato bylo srovnáno. Po rohovém kopu a závaru před brankou hostů prostřelil Beránek vše, co mu stálo v cestě, a vyrovnal na 1:1.

Netrvalo dlouho a za necelých pět minut poslal domácí do vedení Barták. Dynamo zahrávalo rohový kop, hostující obránci míč pouze odvrátili na hranici pokutového území, kde si Barták technicky zpracoval balon a jeho střelu k tyči hostující brankář pouze sledoval očima – 2:1.

Hosté spoléhali na brejky a ve 28. minutě se jim jeden podařilo využít. Po centru z pravé strany si obránci Dynama nepohlídali hostujícího Maška, který hlavičkou srovnal na 2:2.

Poslední změny skóre se diváci dočkali tři minuty před koncem první půle, kdy trestný kop rozehrál Barták a Jiráň hlavou zajistil vedení 3:2.
I po změně stran vypadala hra stejně. Dynamo hrálo opět aktivně a dostalo soupeře pod tlak. Řadu šancí likvidoval hostující brankář a další díky nepřesnému zakončení skončily mimo branku.

V 65. minutě se u rohového praporku uvolnil Barták a přesným centrem našel ve vápně Jiráně. Ten nenechal hostujícího brankáře vyniknout a brankou na 4:2 uklidnil hráče Dynama.

V 80. minutě přišel nejhezčí gól zápasu. Po dalším z mnoha závarů před brankou Sulkova se míč odrazil k Blackému, který z hranice pokutového území vymetl pavučiny v horním růžku branky hostů – 5:2.

Domácí pod vidinou dalšího vítězství v poslední minutě zápasu chybovali v obraně a hosté využili opět jeden z brejků, když Princlem uzavřeli skóre utkání na 5:3.

Sestava Dynama Horšovský Týn: Věneček P. - Věneček M., Komárek, Šindelář R., Hradecký (67. min. Blacký) - Beneš, Beránek, Šperl - Cihlář, Jiráň (80. min. Falout), Barták. Trenér: Kopřiva Luděk, asistent: Tomášek Alois.