Hráči Všerub jasně přehráli Luženice a v čele soutěže odskočili druhé Hlohové, která jedinou brankou utkání prohrála na Babyloně.

Od druhého do sedmého místa devítičlenné tabulky je šest mužstev naskládáno ve dvou bodech. Zajímavé je i to, že prvních sedm celků má kladné skóre, které vytěžily převážně na posledních dvou týmech Osvračínu B a zejména Oplotci.

Oplotec ještě nezískal ani bod a i tentokrát vysoko prohrál o pět gólů v Mutěníně.

Volno měli fotbalisté Osvračína B.

Mutěnín – Oplotec 5:0

Poločas: 2:0. Góly: 22. a 65. J. Mleziva, 48. a 87. Frous, 39. Balog. Rozhodčí: J. Váchal (laik). ŽK: 0:0. Diváci: 50.

Babylon – Hlohová 1:0

Poločas: 1:0. Góly: 31. P. Votava. Sudí: Strejcová. ŽK: 0:0. Diváci: 60.

Všeruby – Luženice 4:1

Poločas: 2:0. Góly: 60. z PK a 78. J. Červeňák, 20. Lörincz, 44. Dědek – 66. Konop. Rozhodčí: Kubec. ŽK: 2:3 (38. J. Vávra, 72. Vl. Černý – 38. M. Mleziva, 60. Hajs, 60. R. Švarc). Diváci: 55.

Kout – Staňkov C 3:1

Poločas: 1:0. Góly: 35. L. Novák, 76. z PK Smolík, 90. Kohel – 55. z PK Bozděch. Rozhodčí: Svičarský. ŽK: 0:1 (34. R. Král). Diváci: 18.