"Stoprocentní penalta. (úsměv). Munda (Petr Mužík) skvěle získal balon ve středu hřiště, byl jsem rozběhnutý, balon jsem dostal trochu na paty, pravou nohou jsem si sebral balon, zkoušel jsem to ještě ustát, ale soupeřův obránce zajel do mě trochu nesmyslně. Složil nohy, já jsem přes ně přepadl a rozhodčí pískl penaltu,“ popsal Petr Došlý.

Pokutový kop s přehledem proměnil Martin Fillo.

Ten chvíli po začátku druhé půle zvýšil na 2:0. Zbrojovce se pak podařilo z penalty snížit na konečných 2:1 pro Domažlice.

„Těžký soupeř, který sice hraje o soutěž níž než my, ale je to rezerva druholigového Brna. Takže zajímavý zápas a dobré poměření sil. V první půli jsme se nadřeli. Ve druhé půli jsme předvedli bojovný výkon, hrál se fotbal nahoru dolů,“ uvedl 33letý fotbalista třetiligové Jiskry Domažlice.

Zdroj: Youtube

Přípravné utkání se hrálo na umělém povrchu na plzeňské Prokopávce. „Povrch mě zklamal. Je tam víc gumy, takže balon skákal,“ prohlásil Došlý.

Tuto sobotu doma čeká Jiskru generálka na start ČFL proti Petřínu Plzeň. „Všechno už ladíme na první mistrovský zápas v sobotu 2. března,“ dodal Petr Došlý.

https://www.youtube.com/watch?v=Ir2_GHktIPo