STARŠÍ DOROST
Jiskra Domažlice - FC Graffin Vlašim
3:3 (0:2)
Jiskra začala tlakem, když už ve 3. min. střílel Ferra vedle tyče vlašimské branky. V 18. min. zahrával Hartl po nedovoleném zákroku trestný kop, který hosté odvrátili na roh. Trestný kop pak rozehrával také Havlíček ve 22. min., ale trefil pouze Vlašimskou zeď. Minutu na to však hosté přehráli obranu Jiskry a šli do vedení – 1:0.
Ve 37. min. přišel na řadu rohový kop, který zahrál domácí Hartl. Ten hosté odvrátili k Pavlíčkovi, ale jeho střela mířila vedle branky hostů.
Druhý gol hosté přidali ve 44. min., když po ztrátě míče ve středu pole hostující hráč přehodil Korbu – 0:2.
Do druhého poločasu vstoupila Jiskra velkou šancí Pavlíčka, který postupoval sám před bránu Vlašimských, ale jeho střela těsně minula břevno. Ve 49. min. Pavlíček ideálně uvolnil Havlíčka, ten si však dal míč daleko od nohy a brankář hostí jeho střelu s přehledem chytl.
První gól do sítě hostů přišel v 59. min., když Hartl přesně přihrál na Zlámala a ten se nemýlil – 1:2.
V 66. min. prošel do vápna hostí Havlíček, byl faulován a odpískanou penaltu proměnil Hartl – 2:2.
V 78. minutě po rohovém kopu hostů nechala obrana Jiskry pohodlně skorovat hostujícího hráče – 2:3.
Hosté pak zahrozili ještě jednou v 80. minutě, ale jejich střela šla nad Korbovu branku.
Vyrovnání na konečných 3:3 přinesla poslední minuta zápasu. Hartl byl hostující obranou faulován ve vápně následný pokutový kop s přehledem proměnil Zlámal.
Sestava Jiskry Domažlice:
Korba - Mastný, Zlámal, Ouřada, Ferra - Waldmann, Hartl, Vísner, Pavlíček - Havlíček (71. min. Škrabal), Sova (50. min. Minařík), Trenéři: Brichcín, Palovič

MLADŠÍ DOROST
2:0 (2:0)

Jiskra vstoupila do utkání velmi aktivně. Už v 1. min. střílel vedle Liebl. Ve 3. min. zatáhl Šinál po levé straně míč, nahrál Vogeltanzovi, jehož střela se odrazila k Lieblovi a ten vstřelil první branku utkání – 1:0.
Ta samá trojice zatopila hostující obraně také v 8. min., když nebezpečnou Lieblovu hlavičku brankář hostí chytil. Vlašimští zahrozili v 15. min., ale jejich šanci Čapský vyrazil na roh.
Ve 32. min. si poradil s další střelou hostí Čapský. Hned z protiutoku střílel Kubr, ale jeho nepřipravená střela šla mimo. Druhý gól do sítě hostů přišel ve 37. min., když Šinál krásně vysunul Liebla a ten prostřelil brankáře – 2:0.
Ve 44. min. se mohl dočkat hattricku Liebl ale jeho střelu po akci Šinála zastavilo břevno. Hosté měli příležitost ke snížení výsledku v 47. min., ale jejich šanci Čapský chytil. O dvě minuty později Vogeltanz pěkně zatáhl míč před branku hostí, ale jeho střelu vlašimský brankář chytil.
Do třech šancí se dostal i Lešek. Nejdříve střílel nad, další jeho samostatný únik brankář vychytal a do třetice šla jeho střela opět do brankáře.
V 70. min. vyslal na branku soupeře střelu Kubina, brankář však byl na místě. Do konce zápasu si už domácí výhru ohlídali.
Čapský - Bláha, Kuráž, Kubr (65. min. Korba), Kubina - Buršík, Lešek, Brychcín (52. min. Jurko), Vogeltanz - Šinál, Liebl, Trenéři: Wolf, Pavlíček.