STARŠÍ DOROST:


Viktoria Žižkov - Jiskra Domažlice
3:0 (1:0)


V prvních patnácti minutách dvakrát vystřelili na Korbovu branku domácí hráči. Poté se více tlačila před branku hostující Jiskra.
Ve 20. min. Waldmann ideálně vysunul Závodného a ten střílel těsně vedle. Poté přeloboval obranu domácích Pavlíček, za kterou si zaběhl Závodný, ale jeho střela šla opět mimo.

Viktoria se dostala k první nebezpečné střele ve 32. min., ale míč mířil nad branku Korby. Domažličané se k brance Viktorky dostali o tři minuty později, když Hartl přihrál na Pavlíčka, ten nacentroval do vápna, ale Závodný byl krátký a nestačil zakončit. Nad branku soupeře ve 36. min. střílel Hartl a zahodil další šanci Jiskry.

Z protiútoku se ještě několikrát dostali do velké šance domácí, ale obrana Jiskry byla vždy na místě. Minutu před koncem poločasu Jiskra špatně zahrála ofsajd systém, čehož využili domácí k vedení – 1:0.

V samotném závěru poločasu měl další šanci Závodný, ale ani napotřetí brankáře nepřekonal.

Do druhého poločasu opět vstoupili aktivněji domácí, když jejich střela ve 48. min. těsně minula branku domažlického brankáře.
Na druhé straně vyslal Hartl uspěchanou střelu, která jen těsně minula branku. V 63. min. si Jiskra vytvořila další tři vyložené šance, když se střely Škrabala a Závodného odrazily od pražské obrany k Pavlíčkovi. Jeho střelu domácí brankář jen s námahou vyrazil na roh. Po ztrátě míče ve středu hřiště v 82. min. šla přesila dvou domácích hráčů na domažlického stopera a lehce zvýšili na 2:0.

Dvě minuty nato, po centru z pravé strany, se Jiskře opět nepovedl ofsajd systém, čehož využili domáci ke vstřelení třetí branky – 3:0.
V 88. min. se k poslední střele dostala Viktorka, ale Korba vyrazil střelu domácích na roh. Poslední minuty zápasu už si pak oba tými pohlídaly.

Sestava Jiskry Domažlice:
Korba - Mastný, Zlámal, Ouřada, Ferra - Waldmann (65. min. Havlíček), Hartl, Vísner (89. min. Pačesný), Pavlíček (74. min. Minařík)- Závodný (78. min. Sova), Škrabal, Trenéři: Brichcín, Palovič


MLADŠÍ DOROST:

Viktoria Žižkov - Jiskra Domažlice
8:2 (2:2)


Do zápasu přišli v lepší formě domácí. Hned v prvních pěti minutách dvakrát zahrozili, když jednou stříleli vedle domažlické branky a podruhé útok odvrátil brankář Jarina.

V 5. min. domácí přehráli obranu Jiskry – 1:0.

Dvě minuty nato Jiskra vyrovnala krásnou dvacetimetrovou střelou Brychcína na 1:1.

Ve 20. min. vyrobil hrubou chybu domažlický Jurko, tu využili domácí k vstřelení druhé branky - 2:1.

Lieblův pokus přehodit brankáře z 25. min. skončil vedle. Tři minuty nato Buršíkova střela mířila nad branku domácích. Minutu před koncem poločasu, po centru Leška, Šinál srovnal na 2:2.

Začátek druhého poločasu ještě patřil Jiskře, když Lešek střílel do brankáře a Šinálův trestný kop z 51. min. skončil ve zdi domácích. Poté začali domácí tlačit a běhěm pěti minut vstřelili tři branky – 5:2.

V 66. min. po ofsajdové pozici domácí zvýšili na 6:2. Domažličané se nedali a v 68. min. hostující Kubina střílel nad branku. Během dvou minut domácí opět vstřelili dvě branky – 8:2.

Poslední šanci Viktorie zlikvidoval v 73. min. brankář Čapský. Do konce poločasu už si obě mužstva pohlídala hru a další góly už nepadly.

Sestava Jiskry Domažlice:

Jarina (67. min. Čapský) - Kuráž, Jurko (41. min. Bláha), Kubr, Kubina - Vogeltanz (70. min. Švarc), Brychcín, Lešek, Buršík - Liebl, Šinál, Trenéři: Wolf, Pavlíček.

Obě utkání řídila trojice rozhodčích Richtar, Vlček, Janků.

Autor: Jiří Pojar