Starší dorost

Jiskra Domažlice – FC Písek
3:1 (2:0)

Česká divize staršího dorostu měla o tomto víkendu na programu šesté hrané kolo. Nováček soutěže Jiskra Domažlice hostila FC Písek. Byl to souboj páteho s druhým týmem. Trenéři postrádali kanonýra Rudolfa Škrabala.

Domácí začali aktivně. Ve 4. minutě šel sám na gólmana Písku Mareše útočník Havlíček, ale prováhal střelu. Ve 13. minutě zahrával hostující Volmut trestný kop a Šteier hlavičoval vedle branky Korby. Jiskra se v jednom kuse tlačila dopředu.

Ve 34. minutě již vedla 1:0, když Ouřada našel cetrem Havlíčka a ten střelou k pravé tyči otevřel skóre. O minutu později kombinoval Pavlíček s Waldmannem, ale ten nestačil zakončit. V 39. minutě zahrával Hartl roh a Zlámal usměrnil hlavou do branky – 2:0.

Hned v úvodu druhého poločasu měli šanci Písečtí, kdy Forro vysunul Surovčíka, ale ten ze šestnáctky střílel vedle domažlické svatyně. V 59. minutě už byl stav 3:0 po akci Víznera, který centroval, zleva jeho střelu proběhl Zlámal, míč se dostal k Hartlovi, který tvrdou střelou střelil branku.

Pěkná akce byla k vidění v 65. minutě. Ouřada přenesl centr levé strany na Havlíčka a ten centroval před branku. Písecký gólman včasným vyběhnutím bohužel centr chytil. O tři minuty později střílel nebezpečně vedle pravé tyče domažlický Minařík.

Hosté zaznamenali čestný úspěch v 77. minutě, kdy Tesila z pravé strany tvrdou střelou překonal Korbu – 3:1. Závěr utkání si Jiskra své zasloužené vítězství pohlídala.

Autor: Jiří Pojar

Mladší dorost

0:3 (0:0)

Trenéři Wolf s Pavlíčkem postrádali 3 hráče základní sestavy – Brychcína, Liebla a Jurka. Proto ve druhém poločase musel do pole brankář Korba.
V začátku utkání poprvé zahrozili domácí. Šinálův trestný kop chytil hostující gólman Satrapa. Ve 24. minutě měl vyloženou šanci domácí Švarc, ale překopl brankáře. Poté měli obě mužstva několik dalších šancí.

„První půle byla vyrovnaná, ve druhém poločase jsme si prvních dvacet minut vytvořili tři gólové šance. Poté jsme udělali 3 chyby v obraně a soupeř je potrestal. Bohužel nám chyběli hráči, na kterých stavíme naši hru,“ uvedl po utkání zklamaný trenér Wolf.