Jiskra Domažlice – FK Přeštice 3:0 (2:0)
Od začátku se hrálo podle not Jiskry, ale hosté bránili často i v devíti lidech, takže se domácí do větších šancí nedostávali. Zkoušeli to tak se střelbou ze střední vzdálenosti, jenže ta byla většinou nepřesná, jako Hlaváčův pokus v 8. a Buršíkův v 11. minutě. O tři minuty později to zkoušel i Pavel, jenže jeho střela postrádala razanci. V 18. minutě po pěkné kombinační akci na pravé straně a přetaženém centru Šimůnka střílel těsně vedle J. Kohout. Pětadvacátá minuta utkání přinesla další střelu Pavla, která skončila nad. Po této střele však hostující brankář nepřesně rozehrál, jeho přihrávku vystihl Hassenöhrl a poslal domácí do vedení – 1:0.

Za další tři minuty Jiskra své vedení navýšila, když po rohovém kopu Buršíka vratil přetažený míč před branku Stróž a před dotírajícim Hassenöhrlem dopravil míč do vlastní branky L. Jeslínek – 2:0. Na branku hostů se poté valil jeden útok za druhým. Přeštičtí se soustředili pouze na bránění, často jen míč odkopli směrem, kam byli zrovna natočeni. Jiskra si vypracovala několík závarů, ale do půle už svůj náskok nezvýšila. Naopak mohla z jediného protiútoku inkasovat, ale hostující hráči se nedohodli a tak jediná jejich šance zůstala bez efektu.

Druhá půle se nesla ve stejném duchu. Hosté se ještě víc zatáhli, aby inkasovali co nejméně. V 52. minutě vystřelil z 20 m Stróž. Mič před brankářem hostí zaplaval a skončil za jeho zády – 3:0. Ani tato branka hosty nedonutila, aby vylezli ze svého obranného valu a alespoň jednou za poločas ohrozili Krutinu v brance domácích. Jiskra si sice vytvořila drtivý tlak, ale do žádných velkých šancí už se nedostala.

„Do zápasu jsme šli s cílem ziskat tři body, což se nám povedlo celkem bez problému. Výkon však nebyl úplně optimální. Hru jsme měli plně pod kontrolou. Hosté se soustředili pouze na defenzivu. Často se jejich poslední hráč pohyboval deset metrů před pokutovým územím. Jasně dávali najevo, že přijeli co nejméně inkasovat. Ani za stavu, kdy prohrávali o tři góly, hru neotevřeli. Kluci se snažili dát více branek, ale vždy se míč odrazil v přeplněném pokutovém územi jinak, než by potřebovali a střely z dálky buď hostující hráči stačili zblokovat nebo šly mimo. Proti tak urputně bránícímu mužstvu se na rozměrově menší umělce jen těžko prosazuje," uvedli domažličtí trenéři v zápasovém hodocení.

Jiskra Domažlice: Krutina – Šimůnek, Hlaváč, Stróž, Konrády (Strnad) – R. Kohout, Pavel (Kalný) – Hasenöhrl, Buršík, J. Kohout – Konopík (Kneblík). Trenéři: Steinbrücker, Forro.

Přeštice: Fuchs – L. Jeslínek, Míka, Štolle, Vizingr, M. Jeslínek, Tykvart, Kastner, Urban, Krajdl, Bilik.Na stídání: Přibáň, Stavinoha, Bělonož. Rozhodčí: M. Burda, F. Šlapák, T. Mezera. ⋌(for)