Před návštěvou dvanácti stovek diváků měli domácí většinu hrací doby častěji míč na svých kopačkách, ale Chodové velmi dobře bránili a podnikali hodně nebezpečné brejky. Jediný gól utkání vstřelil hlavou Braun po rohovém kopu Leitla. Hosté si vytvořili navíc další tři stoprocentní šance. Dvakrát Bezděka a jednou Bahledu však domácí gólman vychytal. V závěru Domažlice ustály dvě příležitosti klokanů a cenné vítězství uhájily. Domažlický kouč Zdeněk Michálek byl samozřejmě spokojen. "Sehráli jsme dobré utkání a po kvalitním výkonu získali tři body. Mohli jsme ještě přidat další góly, ale v závěru také domácí mohli vyrovnat."

Bohemians 1905 B - Jiskra Domažlice 0:1 (0:1)
Branka: 18. Braun. Rozhodčí: Janíček. Diváků: 1 200.

Příkosice přehrály bez problémů Holýšov

V jediném sobotním dopoledním utkání Fincentrum krajském přeboru zvítězil nováček z Příkosic 2:0 nad Holýšovem a připsal si na konto druhou výhru v této sezoně. Hosté naopak výkonem zklamali.

Domácí šli do vedení v prvním poločase gólem Votípky a po přestávce přidal pojišťovací úspěch Kotnauer. Podle slov příkosického trenéra Radka Vodrážky mohla být výhra jeho svěřenců vyšší. "Celý zápas jsme byli lepší a vytvořili si takových osm šancí. Navíc Votípka s Pražákem nastřelili tyče. Hosté měli jedinou příležitost a to až v poslední minutě."

Čechie Příkosice - FK Holýšov 2:0 (1:0)
Branky: Votípka, Kotnauer. Rozhodčí: Krutina. Diváků: 200.