Fotbalisté Jiskry Domažlice remizovali v sobotním přípravném duelu na hřišti plzeňského Senka s výběrem Mariánských Lázní 0:0. Chodové měli sice celý zápas častěji míč na svých kopačkách, ale do šancí se přes obětavě bránícího soupeře příliš nedostávali.

A když se do gólové příležitosti přece jen dostali, tak v ní trestuhodně selhali. I proto je pochopitelné, že trenér Jiskry Pavel Vaigl nebyl s výkonem svých hráčů dvakrát spokojený.

„Celkově jsme tento zápas neodehráli vůbec dobře. Od začátku utkání jsem u hráčů postrádal důraz, větší chuť porvat se o každý míč. Je sice pravda, že jsme v týdnu měli opět náročný program, takže mohla na kluky trošku dolehnout únava, ale hráli jsme proti soupeři, kterého bychom prostě porazit měli,“ komentoval duel trenér třetiligové Jiskry Pavel Vaigl. „I když je to pořád jen příprava, tak takhle k zápasu prostě přistoupit nemůžeme. V týdnu si to ale vyříkáme a věřím, že to zlepší,“ pokračoval chodský lodivod.

Ten však kvitoval fakt, že se situace ohledně marodky v jeho týmu zlepšila. „Pomaličku se nám začínají uzdravovat všichni, kteří nám před dvěma týdny chyběli. Až na Davida Brabce a Tomáše Vilčeka, který je po operaci kolena a budeme ho postrádat asi tak půl roku,“ smutnil zkušený trenér Domažlic.

Fotbalisté Jiskry hrají další utkání v sobotu od 11 hodin na půdě Sokolova.

FK Mladá Boleslav - FC Viktoria Plzeň
Posily Beauguel s Kayambou zařídily gól, na výhru to bylo málo