FK Staňkov - J. Domažlice B
1:4 (1:1)

Už od úvodu byl tabulkový favorit aktivnější a dostal se do několika slibných šancí. První se zrodila už ve 12. minutě, ale staňkovský gólman střelu vyrazil na roh. Ten rozehrál Janeček a Leitl u vzdálenější tyče mířil hlavou z malého vápna vedle pravé staňkovské tyče. Ihned z protiútoku se dostal k míči staňkovský Bočan a sám otevřel skóre – 1:0.

Domažličtí ale hráli dál a trpělivou hrou si připravovali jednu příležitost za druhou.

Svůj tlak Jiskra zužitkovala ve 27. minutě, kdy Maškův centr zprava stačil ve skluzu usměrnit za Kaufnerova záda Bočan – 1:1.

V závěru poločasu zahrozili domácí, ale Gabrielův pokus hosté zblokovali a šanci Janky Bočana ukončil vypíchnutím míče vracející se Janeček. Na druhé straně sebral míč před nabíhajícím Hulinou brankář Kaufner.

Druhý poločas začal velkou šancí domácího Morkese, který se po vysunutí Bočanem dostal sám proti domažlickému gólmanovi Freiovi, ale ten jeho střelu vyrazil na roh. Vzápětí mohl na druhé straně skórovat domažlický Krakeš, ale po centru Maška zamířil hlavou nad staňkovskou branku.
V 54. minutě pronikl do šestnáctky domácích Janeček, ale byl zezadu sražen, za což viděl druhou žlutou a tedy i červenou kartu. Následoval pokutový kop, který s přehledem proměnil Krakeš – 1:2.

O deset minut později se do pokutového území vřítil domažlický Mašek, byl však faulován Gabrielem a další pokutový kop proměnil opět Krakeš – 1:3.
Když pak v 79. minutě netrefil volejem míč domažlický Vísner, míč se odrazil k nabíhajícímu Kotlanovi a ten z 8 metrů zvýšil na 1:4.

Rozhodčí: Hromka, Branky: 12. Z. Bočan - 27. L. Bočan, 54. Krakeš PK, 64. Krakeš PK, 79. Kotlan. ŽK: 4:2, ČK: 1:0 (54. M Kaufner). Diváků: 100.

Sestava Jikry Domažlice B: Frei – Janeček, Neumann, Ferra, Dufek – Bočan, Hulina, Vísner, Leitl – Mašek (83. Červený), Krakeš (68. Kotlan). Trenér: Ivan Rybár.