Jiskra Domažlice - Chanos Chanovice
7:0 (4:0)

Domácí fotbalisté svěřence extrénera Domažlic Libora Žáka k ničemu nepustili a postupně jim nastříleli sedm gólů. Už ve čtvrté minutě skóroval Jiří Bárta a za další čtyři minuty už byl stav 2:0, když chanovického gólmana přelstil Patrik Hulina. Do poločasové přestávky zvýšili na 4:0 Luděk Leitl a Petr Mužík.
Obraz hry se nezměnil ani ve druhé půli. V 62. minutě na 5:0 zvýšil Jiří Hartl. O devět minut později se k míči dostal opět Luděk Leitl a na konečných 7:0 zvyšoval Patrik Hulina.

Zdeněk Michálek byl s hrou svých svěřenců spokojen: ,,Mně se dneska utkání líbilo zvlášt v prvním poločase. Hráči byli aktivní, hodně toho naběhali a vytvořili si hodně brankových příležitostí, i když všechny neproměnili. Teď nás čeká generálka s Královým Dvorem. Ještě bych rád přivítal jednoho útočníka, abychom posílili naši ofenzívu“.

„Byla to povedená příprava, hráli jsme s chutí. Je vidět, že už se blíží mistrovská utkání a že těžký tréninkový cyklus se přesouvá někam směrem k rychlosti. Diváci mohli vidět pěkné herní prvky, hrálo se na jeden dotek. Byli doby, kdy jsme se soupeři, jako například Vejprnice, Klatovy nebo Chanovice prohrávaly a měli z nich velký respekt. Situace se obrátila, Domažlice mají na vrch a zcela suveréně kontrolovali vývoj utkání.“ řekl po utkání prezident Jaroslav Ticháček a pokračoval: ,,Příští týden v sobotu nás čeká velmi zajímavý těžký soupeř Králův Dvůr, náš velký rival z divize, který v současnosti hraje ČFL. Je to velmi dobrá generálka na první jarní utkání v divizi s FK Tábor.“

,,Myslím si, že nám hodně pomohly rychlé góly, byli jsme jasně lepší. Vyzkoušeli jsme si některé kombinační situace, rohy a trestné kopy. Teď nás čeká poslední příprava s Královým Dvorem a první mistrák s Táborem, který bychom chtěli porazit a upevnit si pozici ve středu tabulky,“ sdělil k utkání středopolař Petr Mužík.

Sestava Jiskry: Lukáš Frei - Vojtěch Mifek, Michal Tesař, Michal Bublík - Petr Mužík, Patrik Hulina, Zbyněk Černý, Jiří Bárta - Luděk Leitl, Jiří Hartl. Střídali: Jiří Šámal, Jakub Ferra. Tréneři: Zdeněk Michálek, Pavel Wolf, Edhartd Breu.