Ve fotbalové divizní skupině A na podzim startovalo šestnáct mužstev

Podzimním mistrem divizní skupiny A se stali fotbalisté Příbrami B před Kunicemi a Bohemians 1905 B.

Soutěži s 36 body kralovalo družstvo, které má po podzimní části na svém kontě jedenáct výher, tři remízy, jednu prohru a do jarní části nastoupí s devítibodovým náskokem.

Domažlický okres v této skupině reprezentují fotbalisté Jiskry Domažlice. Ti do uplynulé části natoupili pod vedením nového trenéra, jihočeského Libora Žáka. Jiskra pod jeho vedením dokázala šestkrát vyhrát, dvakrát remizovat a sedmkrát prohrát. Do sezony ale nevstoupila ideálně a hned v prvním kole podlehla 1:0 Táboru a hned poté 0:1 na domácí půdě Příbrami B. Pak ale nastartovala tři kola úspěchů, které zastavily až Kunice. Když pak Domažličtí dokázali porazit aktuálně třetí Bohemians 1905 B 4:2, přišla na řadu prohra 2:0 s nováčkem v soutěži, plzeňskou Doubravkou. Jiskra ale podlehla i Strakonicím 1908, Hořovicku, Řevnicím a remizovala s Tachovem či Benešovem. Takové výkony se kouči Žákovi nelíbily, a proto se rozhodl ukončit spolupráci s týmem. Ve vedení ho poté vystřídal asistent Pavel Wolf. Do jarní části už tým nastoupí s novým trenérem, a to Zdeňkem Michálkem, který se v úvodu sezony bude snažit udržet sedmou příčku, kterou by sám chtěl postupem času vylepšit.

V podzimní části padlo v soutěži 361 brankek, což jsou na utkání průměrně 3 branky. Domácí v utkáních nastříleli 224 gólů a hosté 137. Na každé utkání přišlo v průměru 203 diváků, celkem jich bylo 24310. Nejvíce fanoušků chodí na utkání v Tachově (2981), na Střelnici jich napočítali 2700.