Votice – Domažlice 3:0 (1:0)

Domažličané začali aktivně a už po šesti minutách po Šámalově rohu musel gólman Soukup odrážet centr před nabíhajícími útočníky Jiskry. V 10. minutě měli výhodu standardní situace i domácí. Po faulu na Budila si míč postavil exsparťan Zdeněk Svoboda, jeho střelu ale brankář Mlezina přizvedl na roh. Stejný hráč pak ve spolupráci s Bartolšicem zahrozil i v 17. minutě. Nebezpečí pro Mlezivu představoval také další slavný hráč, Horst Siegel. Ale gól přišel až ve 38. minutě. Ještě před tím se ale Domažličané poprvé zlobili na rozhodčího, který po Gazmetově evidentním strčení do Bublíka udělil oběma hráčům žluté karty. I proto mohl Bartolšic o pár minut později na druhé straně využít zaváhání domažlické obrany a hlavou poprvé překonat brankáře Mlezivu.

Do druhé půle už vstoupili aktivněji domácí, ale jejich útočné snaze chyběla přesnost. A tak Jiskra odolávala. V 63. minutě ale přišel další sporný moment, když domácí Bareš atakoval Mifka tak ostře, že domažlický obránce musel být ošetřován. Rozhočí to ale nechal bez povšimnutí. V 68. minutě rozehrál domácí Gruber trestný kop a na další přesnou hlavičku Bartolšice Mleziva nedosáhl – 2:0.

Domácí byli na koni a nadále hrozili. V 76. minutě to byli Kounovský a Bartolšic, jehož střelu Mleziva vyrazil. Vzápětí ale mohlo uhodit i na druhé straně. Po souboji ve středu hřiště se míč odrazil k Mifkovi, ten své sólo zakončil střelou těsně vedle pravé tyče. A v 78. minutě Mifek vysunul Bublíka, jehož střílený centr po teči obránce mířil do sítě, na brankové čáře jej ale zastavil třetí z někdejších Sparťanů Michal Horňák. To už ale Jiskra hrála bez vyloučeného Vacka, který V 77. minutě dostal červenou kartu za jindy běžný skluz. Závěr patřil opět domácím a jejich šancím, při kterých několikrát vynikl gólma Mleziva. Nestačil jen na Sieglovu technickou střelu v 89. minutě po cenru Slabého z levé strany.

Domažlice: Mleziva – Strejc, Paul, Vacek, Rejthar (53. Kotlan) – Černý (66. Schötterl), Šámal, Mach, Bublík, Mifek – Šot. Trenéři Moravec a Kuželka.

Votice: Soukup – Janů, Gazmed, Horňák, Budil (67. Gruber) – Bareš, Svoboda, Bartolšic (82. Slabý), Kounovský – Siegl, Rezek (89. Daniel). Trenér Ivan Čabala.

Rozhodčí Šob – Vokál, Kembický. ŽK 4:3, ČK 0:1 (77: Vacek).

Domažličané se tak z Votic vrátili bez bodu a navíc s potrestaným obráncem Vackem, který tak zřejmě bude týmu v příštím domácím zápase chybět. I když domažlický kapitán Šámal napsal do zápisu námitku proti jeho vyloučení i dalším sporným momentům.