Zápasy ve skupinách:

Dorost Domažlice – Pakrac 0:0 V úvodu turnaje se střetli domácí dorostenci s chorvatským výběrem města Pakrac. Mladíčci byli překvapivě v prvním dějství aktivnější, ale branku se jim vstřelit nepodařilo. Šance přišly až ve druhém poločase, ale Rojt volejem z 8 metrů soupeřovu branku přestřelil, Kubicovu chytrou střelu stačil gólman Chorvatů vyrazit a Brichcín ze 20 metrů přestřelil branku. Chorvaté se dostali jen ke dvěma střelám, první šla mimo a s druhou si Bratanič poradil.

AS Ludres - Domažlice 0:2 Ve druhém utkání se střetli hráči francouzského Ludres s domácí Jiskrou Domažlice. Hráči Domažlic byli po celý zápas aktivnější a zaslouženě vyhráli. Nejprve se aktivní Schötterl dostal do dvou šancí, ale poprvé přestřelil a podruhé jeho pokus ze 14 metrů vyrazil francouzský gólman. Ve 20. minutě se mu však do třetice podařilo skórovat, když Šámalův trestný kop poslal hlavou ke vzdálenější tyči – 0:1. Ve druhém poločase přidal druhý gól do francouzské sítě ve 22. minutě Kohout, který se z 18 metrů pěkně trefil do levé šibenice – 0:2.

Dorost Domažlice – Ränkam 1:0 Dorostenci byli sice v prvním poločase aktivnější, ale do zakončení se často nedostávali. Ve 4. minutě je podržel brankář Bratanič, který sebral míč z nohy jednomu z útočníků a zabránil tak jisté brance. Rozhodnutí přišlo až ve druhém poločase, kdy se ve 33. minutě uvolnil Kubica a střelou zpoza šestnáctky k levé tyči poslal dorost do vedení – 1:0. Tři minuty před koncem mohli hráči německého Ränkamu srovnat, ale jejich útočník na malém vápně netrefil míč.

Furth bei Göttweig – Ludres 1:0 Rakušané rozhodně nebyli v průběhu zápasu lepším mužstvem, ale Francouzi doplatili na malou efektivitu svých útočníků. Na šance vyhráli francouzští hráči 3:2, ale o jejich prohře rozhodl jediný gól, který zaznamenal v 16. minutě Klein. I ve druhé půli byli hráči Ludres aktivnější, ale srovnat se jim kvůli neproměnění šancí nepodařilo.

FC Ränkam – Pakrac 0:0 Ve vyrovnaném zápase bylo šancí jako šafránu (3:3) a ty se nikomu nepodařilo proměnit, proto nakonec skončilo utkání zaslouženým smírem.

Furth bei Göttweg – Jiskra Domažlice 0:2 Jiskra byla jasně lepší a vytvořila si několik dobrých příležitostí, které neproměnili Janča, zakončující střelou nad branku, Kohout, jehož střelu z úhlu brankář soupeře vyrazil na roh, ani Šámal po Šotově přihrávce, když i jeho střela byla vysoká. V 9. minutě napřáhl Šot zprava z šestnáctky a od vzdálenější tyče skončil míč v síti – 0:1. O minutu později vybojoval Schötterl míč, šel sám na brankáře, ale ten jeho střelu z 10 metrů vyrazil zpět, Schötterlův centr našel hlavu Šota, ale jeho pokus z 8 metrů výborně rakouský brankář vyrazil. Pak ještě poslal Černého centr Šot hlavou vedle pravé tyče rakouské branky. Ve druhém poločase našel Janča centrem Kohouta, jehož volej z úhlu ze 12 metrů vymetl levou šibenici a Jiskra vedla 0:2. Tlak Jiskry v závěru zápasu sílil, ale další branka už nepadla.

Zápas o 5. místo:

AS Ludres – FC Ränkam 3:1 Němci šli do vedení brankou Straky ve 4. minutě, a tak skončil první poločas přesto, že Francouzi byli jasně lepším mužstvem. Ve 24. minutě srovnal z pokutového kopu Hilbert a začalo se znova. Kvalita Francouzů se však nakonec prosadila, když ve 30. minutě skóroval hlavou po rohovém kopu Ncondy a tentýž snědý hráč ve 33. minutě technicky přehodil vybíhajícího brankáře soupeře a zvýšil na 3:1. Poté diváci zhlédli vložené utkání hráčů přípravek Domažlic a Furthu im Wald, ve kterém domácí podlehli 1:2.

Zápas o 3. místo:

Pakrac – Furth bei Göttweig 2:1 První půli se hrálo vyrovnané střetnutí, každé z mužstev si vytvořilo pouze jednu velkou šanci, ale gólu se diváci nedočkali. Ve druhém poločase se ve 27. minutě uvolnil chorvatský Malbašič a střelou ze 17 metrů poslal Pakrac do vedení – 1:0. O dvě minuty později se prosadil Jednakovič a zvýšil na 2:0. Konečnou podobu dostal výsledek minutu před koncem, kdy snížil Paleskic na 1:2. O přestávce následoval zápas fotbalových školek Domažlic a Furthu im Wald, který Jiskra vyhrála 3:1.

Finále:

Dor. Domažlice – Domažlice A 0:2 Favorizované A mužstvo mělo více ze hry, ale hlavička Černého skončila nad a Šámalův volej z 15 metrů vyrazil Bratanič ke Kohoutovi, jehož střelu zblokovali obránci dorostu. V 18. minutě po individuální akci prošel do pokutového území dorostu Schötterl a střelou zprava ke vzdálenější tyči otevřel skóre - 0:1. I ve druhé půli byli hráči áčka aktivnější, ale dorost se snažil jim zápas znepříjemňovat rychlými protiútoky. Pojistku mohl výsledku dát ve 30. minutě Schötterl, který šel sám na Brataniče, ale ten jeho střelu 10 metrů kryl! Druhý gól padl až ve 36. minutě, kdy Kohoutův volej ze 20 metrů skončil přesně u pravé Brataničovy tyče – 0:2.