Písek – Domažlice 0:1 (0:0)

Branka: 85. Šot.

Do utkání vstoupili aktivněji domácí. Již ve 4. minutě se ke střele z 15 metrů dostal Zušťák, ale Mlezivovu branku přestřelil. Domažličtí zahrozili poprvé ve 12. minutě. Centr Šámala, který prošel středem hřiště, se dostal k Bublíkovi, ale jeho střelu z dobré pozice dokázal gólman Kučera vyrazit. Ve 20. minutě zatáhl míč domácí Legdan, nacentroval před branku, kde poté Pobiš střílel vedle Mlezivovy branky.

Fotbalisté Písku měli převahu, kterou ale nedokázali využít. Snažili se domažlickou obranu překonat pouze nakopávanými míči, se kterými si zadáci Jiskry dokázali poradit. Deset minut před koncem poločasu mohli jít do vedení hosté, když si Šot vysunul Schötterleho, ten přihrál nabíhajícími Černému, který ale z velkého vápna minul Kučerovu branku. Na druhé straně se tři minuty nato dostali do šance domácí, když po vysunutí Pastyrikem se k brance dostal Kokštejn, ale jeho střelu z těžkého úhlu domažlický brankář kryl.

I úvod druhé půle patřil domácím, ale stereotypní nakopávané balony nebyly pro Jiskru velkým problémem. Zahrozili Malým a Moravcem, ale jejich slabé střely skončily v náruči Mlezivy. Po půlhodině hry ve druhém poločase předvedli pohlednou akci hosté. V rychlém protiútoku našel Bublík Šámala, který vysunul Šota, ten ale v rozhodující chvíli netrefil balon ideálně. V 64. minutě se Šot mohl zapsat mezi střelce, ale trestný kop Šámala po faulu na Strejce poslal nad branku. Na druhé straně opět podržel Jiskru Mleziva, který Kostkovu nepříjemnou střelu vyrazil na roh.

Rozhodující okamžik přišel v 85. minutě. Černý se prosadil přes obránce, nastřelil pravou tyč, k odraženému míči se dostal Šot a střelou o břevno jej poslal do sítě – 0:1. I když se domácí snažili alespoň vyrovnat, Jiskra výsledek udržela a o poprvé v sezoně přivezla body z venku.

Domažlice: Mleziva – Strejc, Tesař,, Paul, Mifek – Černý, Šámal, Mach (78. Váchal), Bublík – Schötterl (71. Kubica) a Šot (89. Kotlan). Trenéři: Miroslav Moravec a Petr Kuželka.