„Je to kmenový hráč Holýšova, který nyní hrál v Sušici, má ale bohaté zkušenosti z třetí ligy. V této soutěži nastupoval za rezervu ligové Viktroie Plzeň,“ představil novou posilu sekretář fotbalového oddílu Peter Sádovský.

Manowetz by měl v dresu Jiskry nastoupit již v dnešním západočeskému derby, ve kterém Domažlice čeká zápas na hřišti plzeňského Senca Doubravka.„Slibujeme si od něj hlavně posílení ofenzivy a zvýšení produktivity útoku, kde se zatím prosazuje jen Martin Šot,“ dodal Sádovský.

Doubravka je s jedním bodem poslední a díky případné výhře by se jí Jiskra vzdálila na rozdíl jedenácti bod. Jiskratotižvečtvrtek získala zpět tři body za úvodní domácí vítěztsví 2:0 nad Královým Dvorem,o které půlvodně přišla kontunací zazpožděný začátek zápasu. Domažličané doufají v podporu fanoušků, které si zatím nemohou vynachválit a věří, že jejich početná skupina si najde v sobotu cestu za Jiskrou i do Plzně.

Fotbalisté Jiskry se budou muset obejít bez Schötterleho, který je v trestu. Otazník visí také nad startem Paula, jenž doléčuje zranění prstu na noze. Nejistý je také start Šota, který se v týdnu potýkal se zdravotními problémy, a Mifka, který má zánět dutin. „Více budeme ale vědět až po předzápasovém tréninku,“ uzavřel Sádovský.