Osvračín – Meclov 1:2 (1:2) V nepříliš pohledném utkání byli za chladného počasí hosté běhavější a zaslouženě vyhráli. Šance měli i domácí, ale trefil se jen Argman, který ve 35. minutě snížil na 1:2. Už předtím se totiž trefili meclovští Beran a Ludvík.

Kdyně – Všeruby 2:1 (2:0) V sousedském derby o druhou příčku vyhráli domácí, za které se už v první půli trefili Němec a z penalty Beneš. Hosté po změně stran snížili z trestného kopu Šupem.

Krchleby – Draženov 1:1 (1:0) Ve vyrovnaném utkání hosté spoléhali na nebezpečné brejky, ale v koncovce byli nedůrazní. Domácí šance zase soupeř několikrát zastavil až na brankové čáře. Branky: Decker – Jankovec.

Blížejov – Postřekov B 2:0 (0:0) Po bezbrankovém poločase tři body domácím zajistil dvěma trefami Cibulka.

Poběžovice – Mrákov 3:1 (1:0) Vedoucí Mrákov podruhé prohrál, když od 40. minuty hrál bez vyloučeného Stýskala. Ten totiž za stavu 0:0 vyrazil míč z prázdné brány rukou. Následnou penaltu sice domácí Vitoň zahodil, pak ale své zaváhání gólově napravil. Branky: Vitoň 3 – Kabourek. Rozhodčí Špoták st.

Staňkov B – 1.FC H.Týn 2:0 (0:0) Gólů se diváci ve Stankově dočkali až po změně stran, kdy se prosadili domácí Hadrava a z penalty Záhoř. Hostující nováček tak po vydařeném vstupu do sezony už popáté v řadě na body nedosáhl.

CH–Union – Holýšov B 2:3 (1:1) Ve vyrovnaném utkání byli hosté přece jen o trochu agilnější, a tak zaslouženě, i když jen těsně vyhráli. Rozhodčí Pareský.

• Mrákov A⋌ 8 5 1 2  17:8   16
  • Kdyně A⋌ 8 5 1 2  16:14 16
  • Meclov A⋌ 8 4 2 2  15:6   14
  • Poběžovice⋌ 8 4 2 2  23:16 14
  • Všeruby⋌ 8 4 1 3  18:17 13
  • CH - Union A⋌ 8 4 0 4  17:14 12
  • Staňkov B⋌ 8 3 2 3  15:15 11
  • Draženov⋌ 8 3 2 3  15:16 11