V sedmnáctém kole divizní skupiny „A“ zajížděla Jiskra Domažlice na horkou půdu aktuálně druhého celku tabulky, mužstva Králova Dvora.
Trenéři museli řešit oslabení kádru z důvodu marodky. K zápasu nenastoupili: kapitán mužstva Michal Tesař (natažené vazy v kotníku, chřipka), Zbyněk Černý (zlomená ruka), Jakub Strejc (odcestoval na dovolenou) a Tomáš Bahleda, který při cestě na zápas havaroval. K zápasu nenastoupil, i když se mu nic nestalo.
Trenéři to neměli lehké při sestavování základní jedenáctky a museli nominovat hráče z lavičky. Michal Bublík a Miroslav Manowetz nastoupili k utkání se sebezapřením kvůli zranění. I přes tento hendicep se Jiskra v první půli prezentovala bojovným, zodpovědným výkonem.
Úvod utkání patřil domácím, kteří se snažili ohrožovat branku Mlezivy dlouhými centry, se kterými si domažlický gólman lehce poradil. Jiskra zahrozila poprvé ve 12. minutě, kdy po pravé straně pronikl Čech, byl faulován a s následným trestným kopem Šámala měl domácí brankář Soukup velké starosti.
Ve 20. minutě musel Mleziva vyboxovat trestný kop, který rozehrál domácí Petr. Ve 26. minutě rozehrál z pravé strany z 30. metrů Šámal trestný kop, na který si naběhl Vacek, jehož hlavičku domácí odvrátili na roh. O minutu později střílel nebezpečně z 25 metrů Mifek, ale branku přestřelil. Ve 32. minutě rozehrál trestný kop domácí Petr, jehož střela těsně minula domažlickou branku.
V 36. minutě se do šance dostal Šot, který si pohrál s obránci a střelou z 18. metrů mířil vedle levé tyče Soukupovy branky. Osudný okamžik přinesla 39. minuta, kdy Vacek chybně rozehrál míč, přihrál domácímu Petrovi, jehož centr našel nabíhajícího Dochtora, pro kterého nebyl problém překonat bezmocného Mlezivu. 1:0. Jak se později ukázalo, tento moment rozhodl utkání.
Do druhé půle nastoupili hráči Jiskry méně koncentrováni a ve 49.minutě domácí Červenka zvýšil na 2:0. O tři minuty později hrubá chyba Šmirkla před šestnáctkou domácích dostala domácí do brejku, kdy utekl Červenka, obešel několik hráčů Jiskry, přihrál na volného Fulína, který zvýšil náskok na 3:0.V těchto fázích zápasu bylo na hřišti pouze jediné mužstvo, a to domácí. Poslední branku utkání přinesla 68. minuta, kdy z pravé strany nacentroval Dochtor na Kyklhorna, jehož volej se odrazil od břevna do branky: 4:0.
Sestava Jiskry: Mleziva, Šmirkl, Paul, Mach, Vacek, Čech (81. Forst), Šámal, Bublík (61. Kubica), Manowetz, Mifek, Šot (85. Kotlan). Trenéři: Dejmek, Kuželka.