Rychlý gól Jiskru nezlomil, přesto se prosadila až těsně před koncem

DOMAŽLICE - Domažličtí fotbalisté ve Strakonicích měli k vyrovnání blízko, ale neuspěli

23.10.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/archiv

Bez bodu se v neděli v podvečer vrátili fotbalisté Jiskry Domažlice ze Strakonic, kde v pokračování divizní soutěže podlehli favorizovanému domácímu celku. Dlouho mu ale dokázali odolávat. V tabulce tak o jednu příčku klesli a po dvanáctém kole jsou dvanáctí. Strakonice – Domažlice 3:1 (1:0) Branky: 3. a 59. Chvosta, 66. Benedikt – 79. Strejc. Domácí hráli v pohodě a už po třech minutách vedli. Po centru Petra Dolejše se hlavou z malého vápna prosadil Chvosta. Za další tři minuty mohlo být vyrovnáno. zahrozil Manowetz, ale jeho pokus zblízka gólman Charvát vyrazil. Od úvodu se hrálo oboustranně utočně, a tak už v 8. minutě domácí hlediště jen zašumělo, když Chvostovu dorážku z prázdné branky vykopával pohotový Mach. Po půlhodině hry vychytal domácího Dolejše domažlický gólman Mleziva. Ve 33. minutě zatrnulo také domácím. To když brankář Charvát špatně vyběhl a k míči se dostal Bu〜blík. Odkrytou branku ale netrefil. Do šaten se tedy šlo za stavu 1:0. Čtyři minuty po obrátce prověřil pěknou střelou k tyči domažlického gólmana Patrik Káník. A stejný hráč pak založil v 59. minutě druhou gólovou akci: z poloviny našel přesně Dolejše, ten odcentroval a Chvosta opět hlavou zvýšil. Strakoničtí byli při chuti, v 63. minutě po faulu na Káníka těsně před vápnem se z trestného kopu proti střele Petra Dolejše musel vytáhnout Mleziva. Definitivu tak domácím přinesla až 66. minuta a opět u toho byl agilní Chvosta. Právě ten založil útočnou akci po křídle, aby pak přihrál lépe postavenému Benediktovi a ten zvýšil na 3:0. Teprve pak se dočkali i hosté. Jedenáct minut před koncem to z dálky zkusil Strejc a jeho střelu tečoval do vlastní brány Zach. Poslední slovo měl ale domácí Cibulka, který v samém závěru prošel přes polovinu hřiště, ale orazítkoval jen tyč. Přestože domažličtí hráči na hřišti jihočeského favorita nezanechali špatný dojem, trenér Jiskry Miroslav Moravec nebyl příliš spokojený. „Bohužel jsme po naší chybě příliš brzy inkasovali. A i když jsme se z toho oklepali a měli více ze hry, tutovky Manowetze a Bublíka zůstaly nevyužity,“ říká zklamaně trenér s tím, že o výsledku nakonec rozhodly další chyby. „Po změně stran nás zlomily až rychlé dva góly zhruba po hodině hry. Ty nás asi trochu srazily a naši hráči tak nějak rezignovali. To se projevilo na hře bez nasazení a agresivity. Přesto jsme ještě dokázali snížit. Teď je třeba si vše vyříkat a soustředit se na důležitý domácí zápas s Klatovy,“ uzavřel Moravec.

23.10.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 13 000 Kč Pracovníci vnitřní poštovní služby Pracovník/pracovnice v zázemí depa Domažlice (vnitřní služba). Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dělené směny, úvazek: . Mzda min. 13000 kč, mzda max. 16500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náborový příspěvek- nastoupíte-li do 31.5.2018, můžete získat náborový příspěvek 15.000,- Kč., , Náplň práce: třídění balíků na depu a příprava na jejich doručení, zadávání balíků do počítače, provádění vyúčtování s doručovateli, práce ve směnách (R+O+dělené směny 6:00-9:00 a 14:00-18:30), Požadujeme: vzdělání s výučním listem, základní uživatelskou znalost práce na PC, spolehlivost a pečlivost, fyzickou zdatnost při manipulaci s balíky do 30 kg, Nabízíme: stravenky, 5 týdnů dovolené, firemní rekreační zařízení, příspěvek na životní/penzijní připojištění, Nutný telefonický (PO-PÁ 9-15 hodin) nebo e-mailový kontakt.. Pracoviště: Depo domažlice, Cihlářská, č.p. 620, 344 01 Domažlice 1. Informace: Ivana Tučková, +420 954 391 630,605 225 856. Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 18 500 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) kuchař/ka do závodní kuchyně. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní doba: pondělí - pátek, začátek směny v 5 hod., Telefonický (pracovní dny od 8 - 14 hod.), e-mailový nebo osobní (Zahořany od 8 - 14 hod. po předchozí tel. domluvě) kontakt.. Pracoviště: Zks agro zahořany s.r.o., 344 01 Domažlice 1. Informace: Hrabíková, +420 723 448 323. Výroba - Výroba Manipulační dělníci ve výrobě 15 000 Kč Manipulační dělníci ve výrobě. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: zaměstnavatele kontaktujte na e-mailu: haas.metal@seznam.cz nebo telefonicky v době od 9:00 do 12:00 hodin , POŽADAVKY: ŘP "B", znalost NJ a RJ výhodou - práce dle zakázek i v zahraničí. Pracoviště: Michael haas, 345 35 Postřekov. Informace: Michael Haas, +420 724 920 758. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 14 500 Kč Prodavači potravinářského zboží prodavač/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Nástup možný ihned, doba neurčitá, úvazek 37,5 hod./týdně. Praxe a zkušenosti vítány. Informace u pí. Borníkové tel. 606 510 091.. Pracoviště: Západočeské konzumní družstvo sušice-prodejna zahořany, 344 01 Domažlice 1. Informace: Borníková, +420 606 510 091.

Atleti zakončí venkovní sezonu na mítinku Hvězdné házení na Chodsku

SLOWPITCHOVÝ TÝM WOLFS DOMAŽLICE v Trnavě: (nahoře zleva) Jiří Malý, Pavel Zelenka, Josef Štefek, Jana Staviarská, Miloš Popelka, (dole zleva) Petr Kolář, Michal Malý, Barbora Hubená, Iveta Wimmerová, Lucie Matějovičová a Amálie Horčičková.

Wolfs vyválčili v Trnavě osmé místo

Hvězdné házení ovládly největší hvězdy

Domažlice - Městský stadion Střelnice byl dějištěm atletického mítinku Hvězdné házení na Chodsku. Roli hlavní hvězdy jedenáctého ročníku naplno splnil koulař Tomáš Staněk, který překonal rekord mítinku.

Domažlice - Přijel se podívat i vítěz prvního ročníku z roku 1959 Emanuel Böhm.

Viktoria udolala Opavu gólem z penalty

Plzeň – Fotbalisté Viktorie Plzeň porazili doma nováčka z Opavy 1:0 a vrátili se do čela tabulky, Jediný gól zápasu vstřelil v 87. minutě Patrik Hrošovský z pokutového kopu.