Do Doosan Areny přijede Baník
Plzeň – V nohách mají těžký zápas v Larnace, který je stál spoustu sil. Z Kypru odcestovali domů hned do zápase a do Plzně se vrátili v pátek k ránu. A už v neděli od 18.30 hodin se v pátém kole první ligy fotbalisté Viktorie postaví v domácí Doosan Areně Baníku Ostrava. Pro svěřence trenéra Pavla Vrby to nebude vůbec snadný zápas.
Západočeši dohráli zápas v těžkých podmínkách na Kypru na hranici vyčerpání a trenér Pavel Vrba bude proto zítra některé hráče šetřit. „Máme teď náročný program, takže určitě nastoupíme v jiné sestavě,“ potvrdil kouč Plzně.
Dá se tak očekávat, že do branky se postaví Kozáčik, v poli pak mohou dostat šanci odpočatí Hájek, Havel, Petržela či Krmenčík.
„Ostravu sleduji, ale už ji tolik neznám, protože je to už dlouho, co jsem tam pracoval. Baník však obrovsky respektuji a jsem rád, že mají dostatek bodů. Věřím však, že jim v Plzni další nepřibudou a všechny tři zůstanou u nás,“ prohlásil trenér Pavel Vrba.
Baník se na stadionu v Plzni kvůli trestu od disciplinární komise nebude moci spoléhat na své fanoušky.
Nastoupit nemůže kvůli dohodě klubů ani útočník Poznar, který je v Baníku na hostování právě z Plzně.
Dále z vašeho Deníku
Načítám tabulku ...