Divize: Třeboň ve Zličíně jen remizovala

Jižní Čechy - Záchranářské práce si v divizi zkomplikovali fotbalisté Třeboně, kterí na půdě beznadějně posledního Zličína urháli pouze remízu 1:1. V boji o postup naopak výrazně ztratily Strakonice, které nečekaně prohrály na hřišti předposlední Doubravky.

10.5.2011

Záložník Třeboně Jakub Janoušek dostal svůj tým ve Zličíně do vedení, které však Jihočeši neudrželi.Foto: Foto: Jan Škrle

ZLIČÍN – TŘEBOŇ 1:1 (0:1) – V prvním poločase se oba celky střídaly v gólových šancích. Ve 38. minutě z 30 metrů napřáhl Janoušek a nechytatelnou bombou o břevno Schopfovi branky rozvlnil síť. Do druhého poločasu vstoupili aktivněji domácí. V 50. minutě centroval Zahálka a Moudrý hlavou poslal míč nad. V 60. minutě pálil Procházka vedle domácí svatyně. V 64. minutě to zkoušel z vápna Redžič, ale minul branku. V 70. minutě se domácí dočkali vyrovnávající branky. Hášův centr si našel Zahálka a do protipohybu brankaře hlavou vstřelil gól. Za dvě minuty mohlo být ještě veseleji, May obral obranu Třeboně, odcentroval a Háša osamocený v malém vápně nedokázal prostřelit Skálu v brance Třeboně. V 77. minutě měl Skála obrovské štěstí, z malé domů nastřelil Maye a Adam míč už z nulového úhlu nedokázal usměrnit do branky. V 85. minutě remízu uchránil David Schopf. Leština zakroutil trestný kop do růžku domácí branky, hosté už zvedali ruce, ty také vytáhl David Schopf a skvělým zákrokem míč vytlačil na roh. V 88. minutě se dostal ke střele Valoušek a jeho pokus olízl horní tyč Skálovy branky.

Branky: 70. Zahálka - 38. Janoušek. Rozhodčí: Kučka. ŽK: 0:1 (Malý). 100 diváků. Třeboň: T. Skála - Pintér, Peterek, Malý, Procházka - Maxa (46. Rouček), Janoušek, Leština, Houdek - Příhoda (68. Wolf), Svoboda.

DOUBRAVKA – STRAKONICE 4:2 (2:2) – Jihočeši prohráli zaslouženě po špatném výkonu, domácí je předčili bojovností a nasazením. Už v 6. minutě Strakoničtí prohrávali, ale brzy vyrovnali na 1:1 po vlastní brance Doubravky. I podruhé museli hosté dotahovat vedení 2:1, na 2:2 srovnával ve 34. minutě Glazunov. Začátek druhého poločasu ale hosté zaspal, opět inkasovali a v nedali penaltu (62. Peroutka) Chvíli na to domácí zvýšili na konečných 4:2.
Branky: 6. Švec, 33. Došlý, 49. Švec, 68. Brož – 19. vlastní, 34. Glazunov. Rozhodčí Severín, ŽK: 2:1, 100 diváků.
Strakonice: Rolík – Listopad, Peroutka, Legdan, Cibulka (66. Šimánek) – Barda, Bambule, Benedikt, Kotrba (60. Káník) – Glazunov, Horejš (66. Novák).

KOLOVEČ – S. ÚSTÍ B 2:3 (0:1)
– Domácím byl po půlhodině hry vyloučen hráč, který naprosto nesmyslně v přerušené hře udeřil protivníka. I přesto se domácí snažili hrát kombinačně, dokonce se jim podařilo vyrovnat. Hosté měli s oslabeným soupeřem dost starostí, pustili Koloveč do tlaku. Jihočeši ale ze dvou úniků přidali další dva góly a rozhodli o svém vítězství.
Branky S. Ústí: Dobal, Rosůlek, Brůžek. Diváků 350.
S. Ústí: Varyš – Tomeček, Martínek, Hric, Chotovinský – Kvasnička, Pavličko, Dobal, Nenička (70. Převrátil) – Brůžek (76. Fischer), Rosůlek (82. Hojdar).

TÁBOR – LITOL 1:0 (0:0) – První poločas nabídl trvalou převahu domácího celku. Jenomže ani šance, které si Jihočeši vytvořili, nedokázali táborští fotbalisté přetavit ve vedoucí gól. Nohava neproměnil ani pokutový kop. Domácí celek zachránil až v 81. minutě Kalášek, který vstřelil vedoucí gól po centru. Ten mu poslal na hlavu Nohava. Gól už byl nakonec vítězný.
Rozhodčí Kříž, diváků 80.
Tábor: Blažek – Kalášek, Hunal, Vavřina, Šahajda (61. Mart. Kučera) – Škrábek (53. Komárek), Turek, Nohava, Fořt – Rabiňák, Stoszek (76. Elsner).

10.5.2011 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 27 000 Kč Svářeči Svářeči. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 27000 kč, mzda max. 33000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Požadavky: praxe , Zdarma obědy.. Pracoviště: Et euro teplo a.s. - provozovna domažlice, Cihlářská, č.p. 452, 344 01 Domažlice 1. Informace: Jaroslav Hinterholzinger, +420 602 469 959. Zdravotnictví - Zdravotnictví Pracovníci přímé obslužné péče v 15 000 Kč Ošetřovatelé v oblasti pobytové péče Ošetřovatel/ka v domově pro seniory - pracovník/ce přímé péče. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Směnnost dle domluvy. Možnost úpravy pracovní doby, možnost zkráceného úvazku, možnost práce jen některé dny., Popis pozice: pomáhat člověku, kterému již fyzické nebo psychické síly ubývají, je nelehký úkol. Tato péče je poskytována kvalifikovaně, lidsky důstojně, s cílem uspokojení potřeb obyvatele a zachování nebo dle možnosti zlepšení kvality života. Jedná se zejména o pomoc při komplexní péči o vlastní osobu - při hygienické péči, pomoc při oblékání a při stravování. , Co Vám můžeme nabídnout: motivační plat závislý na Vašich pracovních výkonech, příjemné a moderní pracovní prostředí, 25 dní dovolené za rok, stravování za zvýhodněnou cenu, po zapracování absolvování certifikovaných kurzů. Možný zkrácený pracovní úvazek nebo brigáda., Podmínky: trestní bezúhonnost, chuť a schopnost práce s lidmi., Chcete se přijít podívat? Kontaktujte nás: , volejte 379 791 520 nebo , napište e-mail personalni@dskdyne.cz. Pracoviště: Dům seniorů kdyně, příspěvková organizace, Pod Korábem, č.p. 669, 345 06 Kdyně. Informace: Daniela Pagurko, +420 379 791 150. Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Pojišťovací poradce 30 000 Kč Odborní pojišťovací poradci Obchodní poradce/kyně. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Obchodní poradce/kyně. Pracoviště: Čsob pojišťovna, a.s. člen holdingu čsob - domažlice, Kostelní, č.p. 173, 344 01 Domažlice 1. Informace: Olga Soušková, +420 721 864 520. Administrativa - Administrativa Ostatní odborní pracovníci v 18 230 Kč Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace Odborný/vrchní referent - poradce pro dlouhodobě nezaměstnané v projektu "Podpora zaměstnanosti dlouhodobě evidovaných uchazečů o zaměstnání (PDU)", KoP Domažlice. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18230 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Plné znění oznámení o vyhlášení výběrového řízení včetně potřebných formulářů pro podání přihlášky naleznete na https://portal.mpsv.cz/web/upcr-kariera pod příslušným místem pracoviště a č. j. UPCR-2018/98071-78099810., , Posuzovány budou žádosti[1] o přijetí do služebního poměru a zařazení na služební místo nebo žádosti o zařazení na služební místo (dále jen „žádost“) podané ve lhůtě do 10. prosince 2018, tj. v této lhůtě zaslané prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu sídla organizačního útvaru služebního úřadu: Úřad práce ČR, Krajská pobočka v Plzni, Kaplířova 7, 320 73 Plzeň, nebo osobně podané na podatelnu organizačního útvaru služebního úřadu na výše uvedené adrese. Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu organizačního útvaru služebního úřadu podatelna.pm@uradprace.cz nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky ID 6gyzph2., , Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: „Neotevírat“, a „Výběrové řízení pod č. j. UPCR-2018/98071-78099810“.. Pracoviště: Úřad práce české republiky - krajská pobočka v plzni, kontaktní pracoviště domažlice, Msgre. B. Staška, č.p. 265, 344 01 Domažlice 1. Informace: Www.portal.mpsv.cz/web/upcr-kariera, .

Klenčí potvrdilo pozici lídra tabulky, vítězství zajistil čtyřmi trefami

Horšovský Týn se utká s Klenčím o první místo

Moře gólů, střídání gólmanů a vítězství Plzně. To bylo derby

Plzeň – Už to trvalo dlouho. Od 21. října, kdy hokejová Škoda Plzeň na domácím ledě naposledy skolila soupeře. Pak pětkrát nic, až v neděli.

-

Posila Kovář rozhodl a Škoda urvala v Litvínově výhru v nájezdech

Litvínov, Plzeň – Plzeňská Škodovka předtím v hokejové extralize prohrála doma s Třincem a ztracené body chtěla získat zpět v Litvínově.

Viktoria zaskočila v úvodu Zlín a bere tři body

Zlín, Plzeň – Fotbalisté Viktorie Plzeň v osmnáctém kole FORTUNA:LIGY zvítězili na hřišti Zlína 2:0. Utkání Západočeši rozhodli v úvodních osmi minutách góly Chorého a Kovaříka.

Příliš tvrdá ocel. Škodovka na lídra nestačila

Plzeň – Hokejisté Škody Plzeň padli v nedělním utkání 24. extraligového kola doma s Třincem 1:4 a nenavázali tak na páteční výhru v Hradci Králové. Naopak lídr soutěže slavil desáté vítězství v řadě a Indiánům oplatil porážku z utkání na vlastním ledě.