Marila Votice - Třeboň 4:0

Domácí Marile stačil k výhře první poločas, ve kterém se představila ve výborném světle. Ve druhé části pod dojmem výrazného náskoku se hráči zbytečně utápěli v kličkách a fotbal šel stranou. Přesto Votičtí v pohodě dokráčeli k zisku tří bodů a na dostřel se přiblížili k čelu tabulky.

Už ve 14. minutě šli domácí do vedení. Po úniku Polodny a kličce gólmanovi kopaly Votice penaltu, kterou bezpečně proměnil Veselý. Ten byl i u další šance domácích, ale jeho technickou střelu třeboňský gólman Skála kryl. Druhou branku přidal Viskup po přihrávce agilního Veselého. Poločasový účet zakončil tvrdou střelou Lizák, který potrestal chybující obranu hostí.

Po změně stran měl obrovskou příležitost Veselý, ale jeho samostatný únik zlikvidoval gólman Skála nohama. V 62. minutě se ke slovu dostali hosté. Maxa vypálil, ale Novák jeho střelu kryl. Na druhé straně po chybě hostující obrany utekl Lukeš, obešel i gólmana a střelou k tyči stanovil konečný výsledek. Pátou branku mohl ještě připojit Veselý, jenže jeho únik skončil střelou těsně vedle tyče.

Trenér Votic Ivan Pihávek byl po zápase spokojený, i když s menšími výhradami. „Výsledek je sice pro nás dost příznivý, ale s hrou ve druhém poločase rozhodně spokojený nejsem. Kluci se utápěli v pseudokombinacích, které neměly hlavu ani patu. Spíše si každý chtěl dokázat, že to na hřišti umí a fotbal z naší strany tak pohledný nebyl. Po zápase jsem byl trochu roztrpčený. Samozřejmě góly se počítají a za hru v první části jsme si výhru rozhodně zasloužili. Zase jsme v kontaktu se špičkou a to je důležité. Hraje se ještě o dvanáct bodů.“

Branky: 16. Veselý (pen.), 33. Viskup, 42. Lizák, 64. Lukeš. Diváků: 170. Poločas: 3:0.

Marila Votice: Novák - Řehák (77. Říha), Faitl, Janů, Čupr (82. Kopřiva) - Viskup, Klimeš, Polodna, Bareš (15. Lukeš) - Lizák, Veselý.