SK Benešov – Sokol Čížová 4:0

Neurovnaná hra a plno zkažených přihrávek. Tak by se dal charakterizovat první poločas. Za zmínku stojí snad jen narážečka hostujícího Gogha, ale benešovský gólman Capouch prokázal postřeh a nohou jeho střelu vyrazil.

Po změně stran domácí přidali a začaly padat i branky. Ještě před tím čížovský brankář Rams čtyřikrát odvrátil nebezpečí. Pak však chybně vyběhl a v 58. minutě se Benešov ujal vedení Veinlichem. Druhou branku připojil Turek, který obešel protihráče a levačkou křižnou střelou po zemi k tyči nedal Ramsovi šanci. Hosté mohli snížit, ale hlavička Hovorky jen těsně minula Capouchovu branku. Z protiútoku Žák po hlavičkovém biliáru zvýšil na 3:0. V 74. minutě po rychle vhozeném autu unikl Turek a předložil míč jak na zlatém podnosu Veinlichovi, který do prázdné brány završil benešovskou kanonádu.

Branky: 58. a 74. Veinlich, 67. Turek, 69. Žák. Rozhodčí: Černý. ŽK: Křivohlavý, Zoubek, Havlíček – Sivák, Rambous, Jindřich, Bednařík, Šácha. Diváci: 210. Poločas: 0:0. Benešov: Capouch – Žák, Hrubý, Křivohlavý (87. Večera) – Zoubek (72. Bredler), Havlíček, Kučaba (46. Vrňák), O. Štěpán – Turek – Veinlich, Němec.