Domažlice – Litol 2:0
Vedoucí tým zahájil náporem a rychle se ujal vedení. Míč šel po ose Havlíček – Tesař – Bezděk, následoval centr do vápna a hlavička Leitla rozjásala diváky. Domácí tak získali režii nad průběhem utkání. Možností zvýšit náskok měli několik, ale v koncovce před brankou neuspěli. Hosté hrozili převážně z brejků, nebezpečná byla dorážka Říhy, ale mířila vedle svatyně Freie. Zaslouženou výhru pojistily Domažlice patnáct minut před koncem, kdy si na rohový kop Leitla naběhl Bauer a hlavou skóroval.
Poločas: 1:0. Branky: 9. Leitl, 75. Bauer. Rozhodčí: Aubrecht. ŽK: 1:1. Diváků: 400.
Domažlice: Frei – Strejc, Tesař, Bauer, Bárta (12. P. Cihlář) – Leitl, Braun, Šámal, Havlíček (84. Mašek), Mužík – Bezděk (60. Bahleda). Trenér Zdeněk Michálek.

Motorlet – Doubravka 1:0
Na půdě favorita sehrál plzeňský celek vyrovnaný souboj, ale před domácí brankou se nedokázal prosadit. Domácí si v první půli vypracovali dvě šance, gólman Kunc však svůj tým podržel. Na druhé straně mohl skórovat P. Krejčí, ale v poslední chvíli byl zastaven. Rozhodující gól padl po individuální akci Brodského, který prošel půlkou hřiště a střelou podél brankáře zavěsil. Závěrečná snaha Doubravky o vyrovnání už byla marná, přestože Švec neměl ke gólu daleko.
Poločas: 0:0. Branka: 56. Brodský. Rozhodčí: Vaňkát. ŽK: 3:3. Diváků: 150.
Doubravka: Kunc – Řezáč, Smíšek, D. Novák, Štrajt – Petrželka, P. Krejčí, Sýkora, Duchek (70. Mészáros), Vaigl – Švec. Trenér Roman Vyleta.

Strakonice – Koloveč 3:1
Ve vyrovnaném začátku mohl otevřít skóre hostující Pavlík, ale vedení se ujali Jihočeši po přečíslení, když Mrkvička střílel do prázdné branky. Druhý gól přidal do šatny exligista Vozábal z trestného kopu. Po obrátce nevyužil příležitost střídající Došlý, přesto Pavlík snížil, ale v závěru opět Vozábal jistil domácím tříbodový zisk.
Poločas: 2:0. Branky: 12. Mrkvička, 44. a 87. Vozábal – 78. Pavlík. Rozhodčí: Svatík. ŽK: 0:1. Diváků: 220.
Koloveč: Míčka – L. Došek, R. Černý, Parlásek, Milota – Mour, Černohorský, Pavlík, Herman – Kožíšek (60. Tomášek), Šperl (55. Došlý). Trenér Ivan Kovács.

Ostatní výsledky: Příbram B – Zličín 3:1 (1:0, 38. Zikán, 71. Pilík, 78. Krupa – 83. May), Benešov – Tábor 2:0 (1:0, 41. Šmejkal, 57. Turek), Hořovicko – Bohemians 1905 B 1:2 (0:0, 83. Kolář – 77. Kraus, 85. Gröbl), Třeboň – Votice 1:3 (0:1, 56. Vokatý – 27. Janů, 60. Kwame, 70. Walter), Sezimovo Ústí B – Vlašim B 5:3 (5:0, 2. a 14. Vukadinovič, 5. Brůžek, 19. Něnička, 32. Mašek – 81. Císař, 84. Jícha z PK, 85. Novák).

16. Zličín⋌ 11 0 0 11  7:30  0

Příští kolo: Benešov – Domažlice, Tábor – Doubravka, Koloveč – Hořovicko, Bohemians 1905 B – Motorlet, Zličín – Strakonice, Votice – S. Ústí B, Litol – Třeboň, Vlašim B – Příbram B.