Postřekov – Přímý souboj o třetí příčku v tabulce krajské I. B třídy nabídlo nedělní derby mezi fotbalisty Sokola Postřekov a Klenčím. Vítězství 1:0 domácím zařídil v 63. minutě Jan Buček, který se prokličkoval obranou hostů a překonal bezmocného klenečského gólmana.
Postřekov – Klenčí 1:0 (0:0)
Domácí byli v první půli aktivnější a častěji zaměstnávali defenzívu soupeře, ale skórovat se jim nepodařilo. Po pár minutách hry hostující gólman Sokol s námahou vyrazil nad branku Vaňkův volej ze šestnáctky. Poté se netrefili Polák a Kruml na straně domácích, ani Čech a Tomáš Hromník na straně hostů. Ten sice překonal postřekovského gólmana Kohela, ale jeho pokus vyrazil jeden z dobíhajících spoluhráčů. Ve 12. minutě pokus Poláka vyrazil Sokol na roh, po jehož rozehrání Vaněk hlavičkoval těsně nad. O šest minut později doputoval míč po ose Franek - Macht k T. Hromníkovi, ale Kohel si s jeho střelou poradil, stejně jako se střelou Čecha ze 14 metrů. V závěru poločasu byl faulován Brichcín, rozhodčí ponechal výhodu. Při ní se Jasan řítil sám na Sokola, ale namísto střely hledal nabíhajícího Poláka, s nímž se stačil vrátit jeden z obránců hostů.
Rozhodující moment přišel v 61. minutě. Hostující Vejmelka nepřesnou přihrávkou na půli hřiště namazal Bučkovi, který nedůsledně bráněn prošel obranou a k radosti domácích fandů střelou z 10 metrů přehodil padajícího gólmana Klenčí – 1:0.
Hráči Klenčí se snažili nepříznivý vývoj utkání zvrátit, ale domácí hrozili z rychlých brejků, jako v případě Berouška. Skóre se však již neměnilo, a to ani po Franekově střele z 23 metrů, která skončila těsně vedle levé tyče Kohelovy brány, ani po dvou pokusech Vejmelky. Po více než dvou letech se z výhry v derby nad Klenčím radovali postřekovští fotbalisté.

Postřekov: Kohel – Zdráhal, Kruml, Vavřík, Brichcín, Janeček, Beroušek, Vaněk, Buček a Jasan. Střídali: Baborák, Královec ´Paša´ a Královec ´Para´. Trenér: Petr Polák.

Klenčí: Jan Sokol – Osvald, Miroslav Holar, Housar, Tomáš Hromník, Čech, Brašna, Vejmelka, Ivan Hromník, Macht a Franek. Střídali: Pavel Sokol a Toth. Trenéři: Pavel Smazal a Miroslav Moravec.