Klenčí - Dynamo Horšovský Týn 1:3 (1:1)

Branky: 41. Tomáš Hromník - 29., 73. a 78. Radek Šindelář
Žluté karty: 2:6
Diváků: 100
Klenčí: Veber – Osvald, Psutka (46. Brašna), Pavel Řezníček, Čech – Weber, Pavel Sokol, Jaroslav Řezníček, Talaš (81. Hula). Horšovský Týn: Petr Věneček – Hradecký (46. Bukva), Komárek, Radek Šindelář, Babka – Cihlář, Tomáš Šindelář, Kopřiva, Vachtl – Martin Věneček a Šilhánek.
 
 
První příležitost si vypracovali hosté v 9. minutě, kdy se na branku Vebera řítil Vachtl, jeho střelu ale dokázal vracející se Osvald odvrátit na roh. Ve 12. minutě sklepl Weber míč na Vejmelku, jehož střelu vyrazil gólman Věneček na roh. O deset minut později svůj tým podržel gólman Zbyněk Veber, který se po několika letech do Klenčí vrátil.

Ve 22. minutě zahrozili domácí, ale slibnou příležitost Pavla Řezníčka zastavil zdvižený praporek pomezního rozhodčího. Pět minut nato zahrávali hráči Dynama několikátý rohový kop. Míč si postavil Tomáš Šindelář a přesným centrem našel svého bratra Radka, který otevřel skóre - 0:1. O dalších pět minut později vstřelili hosté druhý gól, který ale hlavní rozhodčí Horáček pro předchozí faul neuznal.

Ve 37. minutě váhali domácí zadáci s odkopem, k míči se dostal Vachtl, ale proti jeho střele se opět vytáhl Veber a nebezpečnou střelu nadvakrát zlikvidoval. Ve 41. minutě předvedli pěknou akci domácí, když Psutka vysunul Vejmelku, který zatáhl míč po levé straně, přihrávkou před branku našel Hromníka a ten prostřelil Věnečka – 1:1.

Po změně stran se hrálo převážně ve středu hřiště. Velkou příležitost jít do vedení měli v 57. minutě domácí. Pavel Sokol rozehrál aut na Vejmelku, který střílel jen do obránců. Míč se dostal k Talašovi, ten přiťukl na volného Brašnu, ale ten zblízka mířil jen do brankáře Věnečka. V 68. minutě po faulu na Vejmelku zahrával trestný kop z 18 metrů Hromník, ale i s jeho pokusem se gólman Dynama poradil. Tři minuty nato Veber reflexivně vytáhl hlavičku Cihláře na roh.

Za daší tři minuty se už měnilo skóre. Z rohového kopu se opět prosadil Radek Šindelář – 1:2. V 80. minutě dal stejný hráč po stejné standardní situaci konečnou podobu výsledku utkání – 1:3. Minutu před koncem mohl snížit Hromník, ale Věneček mu včasným vyběhnutím sebral míč z kopaček.