Chodov – Koloveč 1:3 (0:2)

Branky: 21. a 85. Černohorský, 30. Šperl – 90. Fischer.

Úvodních dvacet minut patřilo domácím. Hosté se dlouho nemohli dostat ke své kombinační hře a Chodov si vytvořil několik šancí. Hned ve 2. minutě zahrával Petr Holar přímý kop z hranice šestnáctky, ale se slabou střelou si Simbartl poradil. O několik okamžiků později hlavičkoval Kobes po centru Kapice zblízka nad. V 17. minutě Pfeifer tísněný obránci Simbartla překonal, ale kolovečský gólman míč směřující do branky napodruhé chytil. Hosté pak domácím udělili lekci z produktivity.

Poté, co Kolovečtí odvrátili míč po standardní situaci, si jej ve středu hřiště vzal Šperl, vyhnul se dvěma protihráčům, křižnou přihrávkou našel Černohorského, který první střelou na branku otevřel skóre – 0:1. Dvě minuty nato na druhé straně s námahou vytáhl Simbartl na roh střelu Petra Holara. Po půlhodině hry pak opět udeřili hosté. Kapitán Duchoň vybojoval míč, který se dostal ke Šperlovi, který přidal v desátém zápase již svou sedmnáctou branku.

Celý druhý poločas byli hosté lepším celkem a kontrolovali hru. V 52. minutě vytáhl Staviarský skvělý zákrok proti střele Tomáše Homolky. Ale i Chodov se dostal do zakončení. V 58. minutě Kobes po spolupráci vyzkoušel pozornost Simbartla. Chvíli na to důrazný Homolka vybojoval před brankou míč, ale ani tentokrát proti Staviarskému neuspěl. To se nepodařilo ani Baxovi, jehož prudkou střelu chodovský gólman vyrazil.

Poté se bojovalo ve středu hřiště, až deset minut před koncem rozvlnil hostující Milota boční síť. Pět minut nato přidala Koloveč třetí branku. Po kombinační akci Kufnera s Tomáškem se k míči dostal Černohorský, který přidal svou druhou branku v utkání – 0:3. Běžela již druhá minuta nastavení, když si míč k rozehrání trestného kopu postavil domácí Fischer. Technickou střelou překonal kolovečského Simbartla a stanovil na konečných 1:3

Chodov: Staviarský – Chmelík, Miroslav Holar, Kuboušek, Smazal – Kapic, Petr Holar, Paidar (80. Hála), Kobes – Pfeifer (80. Kurek) a Fischer. Trenér: Jan Doktor.

Koloveč: Simbartl – Soupír, Lukáš Homolka, Baxa, Milota – Kufner, Černohorský, Duchoň, Kruml (62. Tomášek) – Tomáš Homolka (85. Pergl) a Šperl. Trenér: Josef Kaigl.