Fotbalisté z Prahy přijeli do Boleslavi s nesportovní taktikou postavenou na brutálním atakování protihráčů, což jim kupodivu sudí Grimm toleroval. V prvních minutách předvedli množství kopanců a podařilo se jim Boleslavské zastrašit, přestože v jejich sestavě byli Kysela, Dimitrovski, Kalina, Ščuk a Řezníček se zkušenostmi z tvrdých prvoligových bitev.

V 11. minutě pražský brankář Čaba vyrazil střelu Kysely jen ke Ščukovi, jehož dorážka skončila rohem. O deset minut později krásný Dudkův pas našel v soupeřově vápně Synka, ale pro Boleslav i z této akce byl jenom roh.
Ve 24. minutě po druhém rohu Vltavínu dostal za Knoblochova záda míč Franěk - 0:1.
Za pět minut Předota bombou z trestného kopu nastřelil břevno. Ve 34. minutě vltavínskou šanci zahodil Škorvánek. Ve 38. minutě technicky provedený trestný kop Fraňka výtečně od pravé tyče vyrazil Knobloch.
V předposlední minutě poločasu pronikl Předota mezi nedůslednými boleslavskými obránci do pokutového území a přehodil vybíhajícího brankáře Knoblocha - 0:2.
Než začala přestávka, tak po Kalinově obloučku za vltavínskou obrannou linii hlavičkoval z výhodné pozice Zbrožek nad branku.

Druhý poločas patřil Boleslavským. Začali aktivně a čtvrt hodiny nepustili soupeře z jeho poloviny hřiště. Nijak mimořádně však brankáře Čabu nezaměstnávali. Gólového vyjádření převahy se však přeci jen dočkali.
V 62. minutě Kalinův trestný kop bezmála z poloviny hřiště bránící hráči Vltavínu odvrátili jen k Tvarohovi a ten se po zemi trefil k pravé tyči - 1:2.
Boleslavští pokračovali v aktivitě, soupeř ve faulování. Rána Kaliny z velké dálky těsně minula branku vedle pravé tyče. V 72. minutě jeden ze zoufale bránící hráčů vltavínské defenzívy zahrál uprostřed vápna rukou a nerozhodnému sudímu Grimmovi nezbylo, než očividnou penaltu písknout. Dudka ji s jistotou proměnil přízemní střelou k levé tyči do protipohybu brankáře - 2:2.
Přestože na vítězný gól zbylo boleslavským fotbalistům dost času, na tři body nedosáhli. Dvakrát je měl na kopačce Synek. Nepovedlo se mu přelobování brankáře, když i s Čabou přehodil branku, a v nastaveném čase po Kyselově autovém vhazování sice pohotově vypálil po zemi k tyči, ale gólmana nepřemohl.

Sestava FK Mladá Boleslav „B": Knobloch - Kysela, Zbrožek, Dimitrovski, Kalina - Volf, Ščuk (41. Schubert), Tvaroha, Dudka - Řezníček (57. Sedláček), Synek.

Sestava Loko Vltavín: Čaba - Valíček, Bureš, Krimlák, Škorvánek (90. Zelenka) - Matějka, Valášek, Pečeňa, Předota (70. Marčík), Hájek - Franěk (88. Tenkl).

Góly: 62. Tvaroha, 72. Dudka - 24. Franěk, 44. Předota. ŽK: Kalina, Dudka, Zbrožek - Krimlák, Franěk. Rozhodčí: Grimm - Janoch, Kříž. Diváků: 145. Zdroj: FK Mladá Boleslav