„Bohužel jsme si již v 10. minutě nechali dát zbytečnou branku, která zápas nakonec rozhodla," dodal Purkart.

První poločas se Chodům příliš nevydařil a hra s rychlejší domácí rezervou Sparty jim nevycházela. „V druhé půli zápasu jsme se zlepšili, začali jsme praktikovat naši útočnou hru a vytvořili jsme si několik šancí ke srovnání skóre," chválil mužstvo domažlický kouč.
Zvláště nadějně na vyrovnání to pro fotbalisty Jiskry vypadalo po 63. minutě. Obránce rezervy Sparty Martin Nový dostal červenou kartu za hrubý faul a domácí museli zápas dohrávat v deseti.

„Byl to velice vyrovnaný zápas a my měli ke konci utkání dvě vyložené gólové šance," lamentuje nad koncovkou Stanislav Purkart. „Nedokázali jsme ale překonat brankáře Dana Holého, který rezervu Sparty podržel. To pro nás bylo bohužel rozhodující," uznal trenér.
Chodové tak po prohře 0:1 na Strahově padají na šesté místo v České fotbalové lize, to ale nemusí být konečné. Tabulka je totiž velmi vyrovnaná a Chodové ztrácejí šest bodů na třetí Kunice, se kterými je utkání teprve čeká.

První místo v lize si stále drží Vltavín, který v Převýšově zvítězil 3:2 a na své konto si tak o víkendu připsal další tři důležité body.