Družina trenéra Martina Steinbrückera zatím ladí kádr k obrazu svému, během zimní přípravy navíc ohlásila tři nové posily. A ne ledajaké.
Na Chodsko se vrátil zkušený Pavel Javorský, který předchozích osmnáct měsíců strávil v dresu zahraničního FC Fürth im Wald.

„Je to hlavně z časových důvodů. V Německu jsem byl spokojený, ale co se vloni postoupilo, už to pro mě bylo náročné. Venkovní zápasy se hrály převážně v okolí Regensburgu a tréninky byly také pozdě. Navíc, narodil se mi syn. Proto chci být co nejvíce s rodinou. Nic jiného než Benfiku jsem ani nehledal,“ řekl k návratu zkušený univerzál Pavel Javorský.

Další výraznou akvizicí je mrákovský odchovanec Ivo Vojtko, který do Domažlic přišel z divizních Klatov, kde strávil krásné tři roky. „Bohužel jsme se po úspěšném podzimu domluvili, že už v Klatovech působit nebudu. Jakmile se mi ale ozvali trenéři z Domažlic, nebylo o čem moc přemýšlet,“ uvedl krátce Ivo Vojtko.

Třetí novou tváří do party je obránce Dominik Lešek, který v minulosti již chodský dres oblékal. „K návratu do Domažlic mě přiměla touha zahrát si kvalitní fotbal s možností poprat se o místo v sestavě prvního domažlického mužstva,“ vysvětlila třetí posila Jiskry.