Dvěma trefami se blýskl Jiří Hartl, jednou skóroval Libor Bočan.

Křimice – Domažlice B
1:3 (1:2)

Už po 54 vteřinách vystřelil z otočky Jiří Hartl na hranici vápna a křimický brankář lovil poprvé míč ze své sítě – 0:1.

Ve dvacáté minutě mladý domažlický útočník skóroval podruhé, když se tentokrát trefil z trestného kopu – 0:2.

Chvíli na to se po faulu domácího hráče zranil Paluch, kterého nahradil Kubica. Poslední čtvrthodinu prvního poločasu převzali iniciativu domácí fotbalisté a těsně před přestávkou snížili na 1:2.

„Začátek druhé půle byly Křimice lepším týmem, ale že by si vypracovaly vysloveně vyloženou šanci, to se říct nedá. Hrozily většinou ze standardních situací. Při jedné z nich chyboval náš brankář, naštěstí pro nás jejich hráč netrefil ze dvou metrů prázdnou branku,“ popsal část druhé pětačtyřicetiminutovky trenér fotbalistů domažlického béčka Pavel Červený, kterého do Křimic v roli asistenta doprovodil Ivan Major.
S rostoucím časem Křimice ve snaze o vyrovnání otevřely hru a fotbalisté rezervy Jiskry se tak dostávali do šancí po rychlých brejcích. Jeden z nich pak proměnil zkušený Libor Bočan – 1:3.

I když rozhodčí v závěru utkání některé sporné situace pískal ve prospěch domácích, skóre se již nezměnilo a Domažličané tak při své premiéře získali tři cenné body.

„Až nakonec prvního poločasu a začátek druhé půle byla naše hra dobrá. Kluci bojovali a soupeře přehrávali. Zisk tří bodů je paráda,“ neskrýval radost z úspěšné premiéry Červený a dodal: „V neděli doma hostíme Manětín, který sestoupil z krajského přeboru. Jedná se o kvalitního soupeře, ale my doma chceme vyhrát. Věřím, že se nám to za podpory fanoušků podaří.“
Jiskra Domažlice B: Frei – Dufek, Pavlíček, Neumann, Rejthar – Hulina, Vízner, Paluch (20. Kubica), Rojt – Hartl a Krakeš. Dále střídali: Bočan, Janeček a Kotlan. Trenéři: Pavel Červený a Ivan Major.