Zápas poznamenal fakt, že tým Stodu nastoupil s jinými čísly na dresech než byla uvedena v zápise o utkání. O přestávce se sice hosté pokusili o nápravu, ale jen částečně – v druhé půli střetnutí stále někteří hráči měli špatná čísla.

V prvním poločase domácí na soupeře dolova vlétli. Už v 6. min. tabule ukazovala 1:0. Předtím se po pravé straně protáhl Neumann, našel nabíhajícího Krakeše a ten překonal Čermáka.

O dvě minuty později míčový kouzelník Kruml ideálně našel Kotlana a ten přehodil Čermáka – 2:0.

Hosté zahrozili v 11. min., kdy jejich utočník šel sám na Kohela, ale ten vyrazil střelu na roh. V 19. min. rozehrál trestný kop Kruml, Čermák ho však vyrazil, ale nakonec Neumann přece jen usměrnil míč do branky – 3:0.

Domažličtí hráči byli stále hodně aktivní a do konce poločasu si vytvořili ještě několik brankových příležitostí. Nejaktivnější před bránou Stoda byli Forst, Krakeš a Kotlan.

Do druhého poločasu vstoupila rezerva Jiskry aktivně. Už v 52. min. našel ideálně Kotlan hlavu Krakeše, avšak míč jen minul levou tyč branky.
V 58. min. se skóre opět měnilo. Mašek vysunul Forsta a ten z otočky lehce překonal Čermáka – 4:0.

O chvilku později opět nachytal Čermáka přesnou střelou k pravé tyči Neumann – 5:0.
´Brankostroj´ nepolevoval ani s přibývajícími minutami zápasu.

V 63. min. zatáhl uvedený hráč míč, Bočan zkusil štěstí, ale stodský brankář stačil zareagovat. K odraženému míči se v tu chvíli dostal Kotlan a zvýšil na 6:0.

V 70. min. mířil Kruml těsně nad branku. Třetího gólu se agilní domažlický útočník Kotlan dostal jedenáct minut před koncem, kdy střelou překonal stodského gólmana – 7:0.

Do konce utkání si Jiskra vytvořila další tři šance, ale změnu skóre nepřinesly.
Béčko si nakonec po zásluze připsalo tři body do tabulky I.B třídy a figuruje stále na první příčce.
Sparta Dlouhý Újezd je se shodným počtem bodů (18) na druhém místě díky nižšímu gólovému skóre.


SESTAVA JISKRY B: Kohel – Dufek (66. Zdráhal), Rejthar, Neumann – Váchal, Forst (58. Brichcín), Mašek, Kruml, Bočan – Krakeš (58. Janeček), Kotlan.
Trenéři: Šperl, Červený.
Rozhodčí: Mazán Jan, Brůcha Radek, Blaheta Josef

Autor: Jiří Pojar