Svůj poměrně luxudní bodový polštář by Chodové chtěli minimálně udržet také po víkendovém utkání 27. kola, ve kterém na domácím hřišti přivítají v ostře sledovaném krajském derby rezervu Viktorie Plzeň. Oba týmy se navzájem velmi dobře znají, a tak se vlastně nemají čím moc překvapit.

FORTUNA ČFL, skupina A (26. kolo): TJ Jiskra Domažlice (na snímku fotbalisté v bílomodrých dresech) - Sokol Hostouň 3:2.
PODÍVEJTE SE: Jiskra zdolala Hostouň a navýšila svůj náskok v čele třetí ligy

„Přijďte v sobotu podpořit kluky přímo na stadion, já tam budu také a možná půjdu fandit do kotle,“ říkal ve videopozvánce na sociálních sítích Jiskry zraněný stoper David Limberský. „Věřím, že to kluci zvládnou. Celé jaro hrají skvěle, což je možná také díky mně, protože já nehraju,“ zavtipkoval obránce.

VIDEO: Hráči Jiskry zvou na sobotní derby s Plzní

Zdroj: Áčko Jiskry

„Má být hezké počasí, tak přijďte,“ zve na šlágr 27. kola také kapitán Domažlic Petr Mužík. „Doufám, že důležité tři body zůstanou na Střelnici a doufám, že nám tyto body pomohou k našemu vysněnému cíli, a tím je vítězství ve třetí lize,“ doplnil ještě. Podzimní vzájemný zápas skončil v Luční ulici těsnou výhrou Jiskry 1:0, o kterou se svojí trefou postaral útočník František Dvořák. 

Fotbalový program / kam za fotbalem

FORTUNA ČFL, skupina A – sobota 14.30: FK ROBSTAV Přeštice – FK Zbuzany 1953, TJ Jiskra Domažlice – FC Viktoria Plzeň B.

FORTUNA divize A – sobota 10.15: Petřín Plzeň – Mariánské Lázně, 10.30: Komárov – Klatovy, 17.00: Hořovice – Jiskra Domažlice B, Horní Bříza – Příbram B, Katovice – Rokycany, SENCO Doubravka – Český Krumlov.

Krajský přebor – pátek (dnes) 18.00: Baník Stříbro – Sokol Lhota, Petřín Plzeň B – Holýšov, sobota 14.00: Zruč – START Tlumačov, 18.00: Slavia Vejprnice – Tachov, Chotíkov – Nepomuk, neděle 16.00: Staňkov – Okula Nýrsko, 18.00: Sokol Radnice – Černice, Slavoj Mýto – Rapid Plzeň.

I. A třída - sobota 10.15: Kralovice - Rokycany B, 18.00: Dlouhý Újezd - Malesice, Luby - Kaznějov, Žákava - Bolevec, Křimice - Chlumčany, neděle 14.00: Smíchov Plzeň - Košutka Plzeň, 18.00: Mochtín - Horšovský Týn.

I. B třída, skupina A - pátek (dnes) 18.00: Kdyně - Planá, sobota 10.15: Tlučná - Tatran Chodov, neděle 15.00: Chodský Újezd - START Bělá nad Radbuzou (hř. Horní Jadruž), Klenčí pod Čerchovem - Krchleby, 16.00: Sokol Postřekov - Slavoj Koloveč, 18.00: Slavia Vejprnice B - Meclov, Mrákov - Bor.

I. B třída, skupina B - sobota 14.00: Chotěšov - Svéradice, 16.00: Štěnovice - Strážov, Pačejov - Horažďovice, 18.00: Sv. Hrádek - Losiná, Blovice - Dobřany, neděle 15.00: Klatovy B - Bolešiny, 17.00: Měcholupy - Chanovice.

I. B třída, skupina C - sobota 18.00: Slovan Plzeň - Město Touškov, Volduchy - Slavoj Mýto B, Sokol Radnice B - Kozolupy, Slávia Úněšov - Plasy, Příkosice - Chrást, Dýšina - Zruč B, neděle 18.00: Zbiroh - Sokol Mladotice.

FORTUNA divize A (26. kolo): FC Rokycany - SK Petřín Plzeň 4:1.
OHLASY Z DIVIZE: Doubravka uspěla v Tochovicích, Horní Bříza na lídra nestačila