Tomášek postupně vedl tyto známé kluby: Dukla Praha, RH Cheb, Chmel Blšany. Trénuje již 25 let. Týnské Dynamo pod jejich vedením doslova prosvištělo soutěží, má na svém kontě z 13. kol plný počet 39 bodů a skore 45:16. Tento výsledek za podzimní část vejde do historie, protože se to už dlouho žádnému klubu nepodařilo .

S jakým cílem jste převzal mužstvo Dynama?

Cíl byl před sezonou jasný první místo. Podařilo se nám získat plný počet 39 bodů ze třinácti utkání. I když je to I. B třída, tak to byla těžká práce. Posílili jsme se o tři hráče z pražských klubů Krče a Motorletu Podaného (útočník), Beránka (obránce), Beneše (záložník). Museli jsme opět vzbudit v hráčích zájem trénovat. Dynamo je už tři roky v soutěži a už to byl takový stereotyp. Dneska jedeme do Postřekova, tam se nevyhrává. Hráli jsme s Klenčím, ty prý mají mančaft. Přijeli jsme tam, 25. minuta a bylo to 4:0 pro nás. A najednou se to myšlení změnilo.

Popište čtenářům zápasy na podzim.

Začali jsme v Dobřanech, prohrávali jsme 1:0 , pak jsme to během čtyř minut otočili a vyhráli jsme 5:2 . Ve druhém kole nás čekaly Bezdružice a výhra 1:0. V dalším utkání jsme v Kamenném Újezdě vedli 3:0 po dvaceti minutách hráli jsme s nimi na jednu branku. Potom výhra s Klenčím a po pěti kolech 15 bodů. Byli jsme nastartovaní. V osmém kole nás čekalo vyhecované utkání v Postřekově. Tři rozhodčí, zápas začal tak, že jsme dali branku a dvakrát jsme běželi na gólmana, mělo to být 0:3 a nebylo co řešit , ale ono se to nestalo. Přišel moment, kdy náš hráč Podaný byl faulován a rozhodčí ho za protesty vyloučil. Dohrávali jsme v deseti a vyhráli 2:1. Poté nás postihla velká marodka a museli jsme si pomoci vlastními dorostenci a podzim dokončili se 14 bodovým náskokem před Spartou Dlouhý Újezd.

Myslíte si že vás někdo může ohrozit v cestě za postupem?

Co jsem prozatím viděl soupeře, tak asi ne, ale všechno je možné.