V posledním divizním zápasu této sezony hostila Jiskra Domažlice druhý celek tabulky, Motorlet Praha. Pražané se představili jako fotbalově vyspělí.

Jiskra Domažlice – Motorlet Praha
1:0 (1:0)
Ve vyrovnaném prvním poločasu byli hosté fotbalovější, což domácí doháněli bojovností. Ve 3. minutě hosté odvrátli Cihlářův trestný kop a na druhé straně musel domácí brankář Mleziva zasahovat po hlavičce Rezka.

O dvě minuty později stačil Proškův centr srazit na roh domažlický Cihlář, který stejným způsobem zastavil i průnik pražského Rezka v 11. minutě. Když se hosté ubránili Hudcově trestnému kopu, odvracel v 16. minutě Paťhův centr na roh domácí Cihlář.

Velká příležitost pro domácí přišla ve 38. minutě, kdy si trestný kop postavil Hudec, ale míčem trefil pouze vzdálenější tyč Kučerovy branky. Hosté se odkopem osvobodili.

Pět minut před obrátkou napřáhl domácí Rada, ale minul pražskou branku. Ve 43. minutě domácím zatrnulo při Rezkově akci, ale vše zmařil Tesař, který obranným zákrokem přerušil finální přihrávku na nabíhajícího Chaloupku.

V následující minutě se blýskl hostující brankář Kučera, který vyrazil Bublíkův volej. Ve 45. minutě však stačil hostující gólman po trestném kopu Hudce jen vyrazit míč před sebe a Bublík jej zblízka ´doťukl´ za jeho záda – 1:0.

Gól do šatny domácím pomohl, ve druhém dějství byli kromě úvodních minut po většinou aktivnějším mužstvem, ale do šancí se, stejně jako hosté již nedostali. Když si Mleziva poradil s trestným kopem Proška a o chvíli později hlavičkoval po Strnadově centru Vincenc vedle domažlické tyče, napřáhl v 50. minutě na druhé straně Mašek. Z šestnáctky ale Kučerovu branku přestřelil.

V 69. minutě rozehrál domažlický Hudec trestný kop zleva, míč se odrazil k Maškovi, ale jeho nevydařený volej hosté odvrátili.
V 72. minutě si s dalším Hudcovým trestným kopem poradil Kučera stejně, jako s centrem téhož domácího hráče o chvíli později. V 76. minutě rozehrál další trestný kop domácích Cihlář, míč se odrazil k Mifkovi, ale jeho volej skončil nad Kučerovou brankou.

V 84. minutě zatáhl míč po levé straně domácí Hartl, centrem našel nabíhajícího Maška, ale ten v sevření dvou obránců situaci řešil pádem, za což viděl zaslouženě žlutou kartu. Když pak v nastavení branku Motorletu přestřelil Hudec a těsně před Maškem stačili Černého centr hosté odvrátit, bylo to v zápasu vše a domácím stačila jedna branka k zaslouženému zisku tří bodů.

V posledním domácím utkání se na místo vedoucího mužstva postavil Rudolf Špoták: „Před utkáním jsem netušil, jak je tato funkce těžká. Jinak jsme rádi, že jsme se s diváky mohli rozloučit tříbodovým ziskem. Škoda, že nám o bod uteklo páté místo, ale věřím, že i to šesté se do historie domažlického fotbalu zapíše velkým písmem.“

Rozhodčí: Melničuk, ŽK: 2:2, ČK: 0:1 (78. Štefánek), Diváků: 280.
Sestava Jiskry Domažlice: Mleziva - Strejc (60. Mifek), Paul, Tesař, Cihlář - Černý, Rada, Bublík, Hudec - Hartl (87. Štolka), Mašek. Trenér: Milan Dejmek