V Liverpoolu působí odchovanec pražské Slavie už od roku 2017. Doposud se o něm možná v českém prostředí tolik nemluvilo, avšak talentovaný gólman zažíval v Anglii velmi úspěšné časy. S liverpoolskými mladíky si zahrál mládežnickou Ligu mistrů, jeho tým zvítězil ve FA Cupu a těšil se, že se během léta dostane do výběru do 23 let.

Nakonec se dočkal i mnohem významnějšího momentu. Naskočil do druhého poločasu přípravného utkání proti Tranmere, když vystřídal zatím slavnějšího kolegu Simona Mignoleta. Před ním operovaly takové hvězdy jako Divock Origi, Joel Matip či Fabinho. Jarošovi spoluhráči přidali ke třem brankám z prvního poločasu další tři, ale skvěle se vedlo i Jarošovi. Ten během své pětačtyřicetiminutovky neinkasoval a přispěl k vítězství 6:0.

Další utkání odehraje Liverpool v neděli proti Bradfordu. V něm může Jaroš přidat další minuty v dresu vítěze Ligy mistrů.

Zdroj: Youtube
Zápas fotbalové Fortuna ligy - SK Slavie Praha - FC Viktoria Plzeň v Edenu 1.září.