Ve středu před zraky více než devíti tisíc fanoušků ve Štruncových sadech sice hosté z Uherského Hradiště častěji drželi míč na svých kopačkách, ale nebezpečnější byli Západočeši. Ti se zásluhou Kopice ujali vedení už po několika desítkách vteřin hry. Druhou branku čerstvého účastníka milionářské Ligy mistrů vstřelil v závěru poločasu Pavel Bucha a tři body viktoriánům pojistil po změně stran parádní ránou z voleje Kolumbjiec Jhon Mosquera.

Podívejte se nyní s námi ještě na bohatou fotogalerii Jindřicha Schovance, jak se přesvědčivé vítězství Viktorie Plzeň o posledním srpnovém dni narodilo.

FC Viktoria Plzeň - 1. FC Slovácko 3:0

Zdroj: Youtube

Poločas: 2:0. Branky: 1. Kopic, 45+2. Bucha, 70. Mosquera. Rozhodčí: Berka – Hájek, Kříž. ŽK: 0:4 (14. Mihálik, 49. Trávník, 66. Siňavskij, 89. Kalabiška. Diváci: 9121. FC Viktoria Plzeň: Staněk – M. Havel, Hejda, Pernica, Jemelka – Bucha, Ndiaye (79. Čermák) – Kopic (45+1. Sýkora), Vlkanova (69. Jirka), Mosquera (79. Pilař) – Chorý (46. Bassey). Trenér: Michal Bílek. 1. FC Slovácko: Nguyen – Reinberk, Hofmann, M. Kadlec, Kalabiška – Kohút (74. Ljovin), Havlík – Petržela (83. Brandner), Trávník (56. L. Kozák), Holzer (56. Siňavskij) – Mihálik (74. Vecheta). Trenér: Martin Svědík.

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...
Adam Vlkanova střílí na branku Slovácka při svojí premiéře v dresu Viktorie Plzeň.